Upravit stránku
14. 08. 2018

Ondřej Výcha v Bekse


Dvacetiletý podkošový hráč Ondřej Výcha, jenž působí v Pardubicích od sezony 2015/2016, podepsal jednoletou smlouvu v BK JIP Pardubice.

Odchovanec karlovarského basketbalu přišel do Pardubic v roce 2015, předtím působil ve Spartě Praha (2012-2014) a Lokomotivě Plzeň (2014-2015). Během svého tříletého působení v mládežnických složkách BK Synthesia Pardubice získal bronzovou medaili za 3. místo v kategorii U17, zároveň byl zvolen do All-Star týmu sezony této věkové kategorie.

"Je to pro mě splnění snu, a zároveň velký závazek a motivace do budoucnosti. Jsem vděčný za příležitost, která mi dává možnost pokračovat ve vrcholovém basketbalu zde v Pardubicích, navíc v jednom z nejlepších týmů v Česku. Udělám vše pro to, abych pomohl týmu k co nejlepším výsledkům,” uvedl Ondřej Výcha.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

“Ondra je jeden z nejpoctivějších hráčů, kteří u nás prošli mládežnickými kategoriemi a projektem Golden Talents. Svým každodenním přístupem, tréninkovou morálkou a touhou zlepšovat se, si jednoznačně řekl o šanci u nás v A-týmu. Zatím jsme se dohodli na jednoroční spolupráci, s tím, že paralelně bude Ondra stále získávat zápasovou praxi i v systému VSCM v 1. lize. Ondru u nás vítáme a přejeme mu hodně štěstí.”

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti