Upravit stránku
01. 03. 2020

Od druhé čtvrtiny jsme se rozjeli


Utkání 4. kola nadstavby mezi Beksou a Olomouckem hodnotili trenéři Ken Scalabroni s Predragem Benáčkem a hráči Kamil Švrdlík, Tomáš Vyoral, Prokop Slanina a Adam Goga.

Pozápasové komentáře

Ken Scalabroni (trenér domácích):
"Jsem moc rád, že jsme vyhráli, je to pro nás důležité vítězství. Dali jsme se zdravotně dohromady a to se pozitivně odrazilo na našem výkonu. V prvním poločase jsme měli 17 asistencí, což je skvělé číslo. Jsem moc rád, že nám na útočné polovině dobře putoval míč a na našem útoku se podílelo velké množství hráčů. Posledních pět minut jsme sice neodehráli tak, jak bychom chtěli, čehož Olomoucko využilo ke snížení, ale jinak si myslím, že můžeme být s naším výkonem spokojeni."

 

Kamil Švrdlík (hráč domácích):
"Samozřejmě jsme rádi, že jsme poprvé v nadstavbě vyhráli. Byl to takový klasický zápas po 3 týdnech pauzy a všichni byli zvědaví, jak to bude vypadat. Ze začátku tomu trošku chybělo tempo, ale dařilo se nám v útoku, dobře jsme nacházeli volné střelce a z dobrých pozic jsme proměňovali s dobrou úspěšností, takže to nakonec skončilo trochu divočejším výsledkem. Důležité ale je, že jsme vyhráli."

 

Tomáš Vyoral (hráč domácích):
"Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Hráli jsme 98% zápasu koncentrovaně, a i když jsme nakonec dostali 90 bodů, po většinu utkání naše obrana nebyla vůbec špatná a doufám, že takhle budeme pokračovat dál. V první čtvrtině jsme netrefili pár střel, což možná bylo ovlivněné i dlouhou zápasovou pauzou, ale od druhé čtvrtiny už jsme se rozjeli, trefili jsme spoustu dlouhých střel a tím jsme soupeři utekli."

 

Prokop Slanina (hráč domácích):
"Je to pro nás hodně důležité vítězství. Myslím, že jsme zápas zvládli velmi dobře, hlavně v útočné fázi, kde jsme si dobře posouvali míč a vytvářeli si volné pozici. Řekl bych, že jsme i poměrně dobře bránili, až na některé situace hlavně s Palyzou, a pak na konci, kdy jsme byli nedůrazní u tříbodového oblouku. Určitě bylo znát, že jsme byli téměř v kompletní sestavě. V předchozích zápasech jsme měli hodně úzkou rotaci hlavně pod košem, kde nám chyběli Šutys s Kohym, ale teď už se nám hrálo mnohem líp a jenom doufáme, že Kohy se brzy uzdraví a budeme úplně kompletní."

 

Predrag Benáček (trenér hostů):
"Pardubice vyhrály zaslouženě. Zápas jsme prohráli ve druhé čtvrtině. Druhý poločas jsme vyhráli, ale bohužel to bylo málo. Pardubice hrály dobře, hlavně v útoku, nedokázali jsme je ubránit: dostali jsme 96 bodů, to je moc. Bohužel máme 3 nové hráče, neměli jsme čas na to, se lépe sehrát. V naší obraně byla spousta chyb, důležité byly i útočné doskoky domácích v poslední čtvrtině. Pardubice měly druhé a třetí šance a z nich dávaly koše."

 

Adam Goga (hráč hostů):
"Určitě nejsme spokojeni. Nakonec jsme sice prohráli jen o 6 bodů, ale myslím si, že to mělo skončit tak o 15-20 bodů. Na konci jsme trefili nějaké těžké střely, ale dá se říct, že Pardubice byly dneska jasně lepší. Takové zápasy nemůžeme dopustit. Ve druhé čtvrtině jsme vyloženě hořeli v obraně, protože jsme nedokázali prvních 5 minut zastavit ani jedne útok Pardubic, k tomu jsme my rozehrávači nedokázali zorganizovat útok, na hřišti byl chaos. Tam vznikl rozdíl 10-15 bodů, který se pak táhl až do konce zápasu."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti