Upravit stránku
28. 06. 2016

Nový ročník Kooperativa NBL začne 24. září


Velmi atraktivní soupeři čekají Beksu na startu nového ročníku Kooperativa NBL. V 1. kole je na programu derby ve Svitavách, následovat bude domácí premiéra s Prostějovem.

Základní část Kooperativa NBL, hraná dvoukolově systémem každý s každým, začne úvodním kolem v sobotu 24. 9. 2016 a skončí 22. kolem v sobotu 4. 2. 2017. Následovat bude taktéž dvoukolová nadstavbová část (ve skupinách A1 a A2) a play-off.

Pardubičtí basketbalisté odehrají většinu svých domácích utkání ve Sportovní hale Dašická. "Vnímáme, že lidé přijali tuto halu velice pozitivně. Předpokládám, že přibližně 70% zápasů odehrajeme právě na Dašické," uvedl na nedávné tiskové konferenci Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice. "Tipsport arénu budeme chtít i nadále využívat pro utkání spojená s dalšími projekty." Jedním z nich bude již 3. díl úspěšnéh projektu Hrajeme spolu za Pardubice, který klub realizuje ve spolupráci s Komorní filharmonií Pardubice.

Kompletní rozlosování základní části Kooperativa NBL najdete na webu České basketbalové federace.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti