Upravit stránku
30. 11. 2021

Nový partner: sanaplasma


Velmi rádi představujeme nového partnera pardubického basketbalového klubu, jímž se stala společnost sanaplasma, zaměřující se na odběr krevní plasmy.

Krevní plasma je roztok především bílkovin, minerálů a enzymů, které vedle funkce tekutého prostředí pro krvinky plní řadu dalších funkcí, například při přesunu vstřebaných živin, zástavě krvácení a zabezpečování imunity. "Naše společnost sanaplasma s.r.o. se zaměřuje na odběr krevní plasmy, která je v současné době zcela nenahraditelná. Léky z ní vyráběné léčí tisíce pacientů, ale to by nebylo možné bez dobrovolných dárců," předeslal Radim Kožíšek, manažer společnosti sanaplasma.

"Darování je i v současné době bezpečné a probíhá podle striktních hygienických předpisů a podmínek," pokračoval Radim Kožíšek.

"Při návštěvě našeho centra v Pardubicích nebo v Hradci Králové se vám bude věnovat tým zkušených sestřiček," oslovil potenciální dárce. "Spoluprací s BK Pardubice bychom chtěli podpořit sportovní aktivity v Pardubicích a zároveň oslovit dárce, kteří by se k nám chtěli připojit. Každým darováním uděláte dobrý skutek a navíc budete i odměněni." A to hned dvakrát. "Za každé darování získáte odměnu 700,-Kč a za pravidelné darování se speciální věrnostní kartou i hodnotný dárek od basketbalového klubu," poznamenal manažer společnosti sanaplasma. "Udělejte dobrý skutek, staňte se pravidelným dárcem a pomozte spolu s námi lidem, kteří to potřebují," dodal Radim Kožíšek. Více informací o odběrech krevní plasmy naleznete na webu sanaplasma.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti