Upravit stránku
25. 02. 2020

Nový partner


TISKOVÁ ZPRÁVA | Novým Premium partnerem basketbalového klubu BK JIP Pardubice se stala společnost AKESO holding, a.s.

Součástí holdingu, jenž patří k nejlepším poskytovatelům zdravotní péče v Česku, jsou Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan Pardubice. Nová značka „AKESO holding“ ve tvaru spirály se inspiruje řeckým chrámem a má ztělesňovat filosofii skupiny, tedy zdraví člověka, lidskost a vstřícnost. Basketbalový klub BK JIP Pardubice srdečně vítá holding AKESO v portfoliu svých obchodních partnerů.

 Vyjádření Martina Marka, generálního manažera BK JIP Pardubice:

“Jsme velice potěšeni, že můžeme oznámit navázání nové spolupráce se silnou zdravotnickou skupinou AKESO holding a.s. Vážíme si skutečnosti, že si tato společnost vybrala právě náš klub jako jeden ze svých marketingových nástrojů a srdečně ji vítáme v rodině našich obchodních partnerů.”

Vyjádření ing. Sotiriose Zavalianise, majitele AKESO holdingu, a.s.

“BK JIP Pardubice má dlouholetou tradici a trvale se pohybuje mezi nejúspěšnějšími kluby v české basketbalové lize. Jsme rádi, že můžeme podpořit uznávaný sportovní oddíl, který navíc sídlí ve stejném městě jako naše Onkologické a radiologické centrum Multiscan. Přejeme klubu jenom to nejlepší a hodně sportovních úspěchů nejen v sezóně letošní, ale i v těch následujících.” 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti