Upravit stránku
12. 04. 2018

Nový den, zápas číslo 2!


Teď je potřeba zabrat, na hřišti i v hledišti! Po nepovedeném vstupu do čtvrtfinále play-off s Ústím n. L. bude již dnes Beksa usilovat o srovnávní série na 1-1.

ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF, ZÁPAS ČÍSLO 2:

BK JIP Pardubice vs. SLUNETA Ústí n. L.
čtvrtek 12. 4. v 18 hodin, SH Dašická

Vstupní utkání se nám příliš nepovedlo, přesto bylo dlouho vyrovnané. Severočeši rozhodli o své výhře v závěrečné čtvrtině.

Mezi úvodními dvěma duely neuplyne ani 24hodinová pauza. Co je třeba změnit do dnešního zápasu?

"Musíme být sebevědomější v útoku a hrát rychleji dopředu," pohotově odpověděl krátce po úvodním zápase trenér Tomáš Bartošek. Zmínku o nutnosti většího sebevědomí ještě rozvedl. "I když nedáme jednu střelu, musíme hrát dál aktivně na koš, nepřemýšlet nad další střelou, když bude otevřená pozice. Musíme být také agresivnější v kombinaci pick-and-roll," nabádá před čtvrtečním Duelem 2.

V prvním utkání série činila naše úspěšnost střelby z pole jen podprůměrných 38%. Ústečtí prakticky celý zápas ucpávali podkošový prostor a věřili, že z dálky Bekse "nepadne".

V úvodu sice padlo (a rovněž v koncovce: v závěrečných dvou minutách jsme proměnili 3 trojky), nakonec jsme vystřelili celkem nevídaných 34 trojek (proměnili jsme jich 12), přitom v dlouhodobé části Kooperativa NBL jsme průměrně vystřelili v každém zápase jen 20 tříbodových pokusů...!

"Oni hodně zahušťovali prostor pod košem a tento záměr jim vyšel," přikývl Tomáš Bartošek. "Soupeři si hodně vypomáhali ze slabé strany, snažili se o to, aby nezakončovali naši hlavní skóreři. Do dalšího průběhu série nutně potřebujeme na útočné polovině hřiště zlepšit pohyb hráčů bez míče, v této činnosti musíme být aktivnější."

Doprovodný program

Time-outy vyplní vystoupení cheerleaders IM CHEER Pardubice. O přestávce mezi 1. a 2. poločaesem vystoupí dívky Pohybového studia Hroch se skladbou nazvanou Wakan Tanka. V diváckých soutěžích budou ve hře vstupenky do Aquacentra Pardubice, medovník od kavárny Nano café a tričko s logem Žij (s) Beksou - play-off 2018.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti