Upravit stránku
23. 04. 2019

Nikdo nechce konec


Třetí čtvrtfinálové utkání mezi Beksou a Olomouckem (87:93) hodnotili trenéři Levell Sanders s Predragem Benáčkem a hráči Donovan Jackson s Markem Sehnalem.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"První čtvrtina se nám velmi vydařila, ale potom jsme začali dělat pro nás až netypické věci. Hodně jsme se stahovali do vnitřního prostoru, čímž jsme nechávali jejich trojkaře volné a hosté toho využili. Naprosto jsme nesplnili to, s čím jsme šli do zápasu. Dalším velkým faktorem byl fakt, že jsme Olomoucku nechali 17 útočných doskoků. Co se týče zítřka, je načase, abychom začali více bojovat. Vzhledem k tomu, že sezona je na hraně, a nikdo nechce prohrát takhle rychle, tak se musíme zvednout, prodloužit sérii a vrátit ji znovu do Prostějova."

Donovan Jackson (hráč domácích):
"Nevím moc, co říci... Myslím si, že jsme hráli naprosto bez energie a hráči Olomoucka toho využili. Hráli skvěle v útoku, naopak nám se nedařilo hrát co, co jsme chtěli, to se nesmí opakovat. Doufám, že z naší strany to bude zítra výrazně lepší, protože jinak nám skončí sezona a to nikdo z nás nechce."

Josef Potoček (hráč domácích):
"Začátek nám vyšel, ale oni nás postupem času stáhli a pak už navyšovali své vedení. V úvodu zápasu jsme byli agresivní, bojovali jsme, ale ve zlomové pasáži dali osm trojek, k tomu měli nějaké útočné doskoky a to je nabudilo. Ještě jsme to na konci zkusili, ale už se nám nepovedl obrat. Nezbývá nic jiného, než zítra vyhrát."

Predrag Benáček (trenér hostů):
"Chtěli jsme vyhrát, dokázali jsme to, klobouk dolů. Začali jsme špatně, v první čtvrtině jsme hodně prohrávali, ale potom jsme změnili obranu na zónovou a druhá a třetí čtvrtina rozhodla. Myslím, že zónová obrana nám dneska hodně pomohla."

Marek Sehnal (hráč hostů):
"Zápas hodnotím pozitivně. Nechali jsme si utéct první čtvrtinu, kdy jsme ještě byli nohama v autobuse, ale další tři čtvrtiny jsme hráli dobře a musíme je hodnotit kladně. Řekl bych, že celý zápas jsme hráli s větší energií, dařil se nám útočný doskok. Zítra se budeme snažit koncentrovat tak, abychom vyhráli a pošetřili síly na semifináíle."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti