Upravit stránku
28. 07. 2017

Nenávidím porážky!


Mužem, na jehož bedrech bude ležet hlavní odpovědnost za řízení hry Beksy v nadcházející sezoně 2017/2018, je šestadvacetiletý americký rozehrávač Trevin Parks.

Po odchodu Lamba Autreyho stálo vedení klubu před úkolem najít a přivést nového point guarda.

Po pečlivém zvažování klub ukázal na Trevina Parkse, nejlepšího střelce minulého ročníku Baltické ligy. "Hlad a chuť neustále se zlepšovat byly jedněmi z rozhodujících kritérií, proč jsme se rozhodli pro Trevina," říkal generální manažer Martin Marek krátce po podpisu kontraktu.

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: Trevin Parks v Bekse

Právě o hladu, zlepšování sebe sama a o velké motivaci hovoří Trevin v následujícím rozhovoru.

Trevine, představ se nejprve ve stručnosti fanouškům Beksy jako hráč.
"Hello fans, já jsem Trevin Parks, ale můžete mi říkat Tp (😎😎 ). Věřím, že našemu týmu můžu pomoci tím, jaký jsem vůdce a rozehrávač. Doufejme, že v nové sezoně společně vyhrajeme spoustu zápasů."

Prozraď, jak trávíš léto, jakou formou odpočinku a jakou formou tréninku?
"Obvykle jsem během roku 7 nebo 8 měsíců mimo, v zahraničí, takže v létě se těším z toho, že mohu trávit čas se svojí rodinou a se svými blízkými. Co se týče přípravy na novou sezonu, trávím mnoho hodin v tělocvičně. Snažím se zlepšovat své dovednosti a také neustále pracuji na mých slabších stránkách."

Již brzy přiletíš do České republiky. S jakými pocity, s jakými očekáváními?
"Moc se těším. Jsem nadšený a zároveň hodně motivovaný. Ve vaší zemi budu poprvé, takže se opravdu hodně těším."

Víš něco o České republice, o BK Pardubice, znáš nějakého českého hráče?
"Přiznám se, že o České republice nic nevím - zatím (pousmál se). Slyšel jsem ale, že Praha je moc krásné město."

Hovořil jsi s trenérem Sandersem. Mluvili jste o týmu, o tvé roli?
"Ano, mluvil jsem s trénerem Sandersem. Říkal mi, že prostě jen chce, abych vedl tým a abych se snažil dělat své spoluhráče lepšími. Mou rolí by mělo být řídit hru a pouštět míč do správných pozic."

Byl jsi v častém kontaktu nejen s koučem, ale i s generálním manažerem Martinem Markem. Jaký dojem jsi získal z těchto rozhovorů?
"Předně můžu říct, že to všechno byly výborné rozhovory, bylo skvělé s oběma mluvit. Pro mě je díky těmto rozhovorům mnohem snadnější přijít do nového týmu, protože cítím, že trenér i manažer ve mě mají důvěru."

Co je tvou hlavní motivací pro první sezonu v BK Pardubice?
"Vyhrávat!!! Za každou cenu, protože já nenávidím porážky!!! Takže věřím, že se celému našemu týmu bude dařit, že vyhrajeme co nejvíce zápasů a celou českou ligu. BK PARDUBICE!!!!!!!!"

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti