Upravit stránku
22. 10. 2018

Nějak se to zlomilo


Utkání 7. kola základní části Kooperativa NBL mezi Beksou a Děčínem (67:76) hodnotili trenéři Levell Sanders s Pavlem Budínským a hráči Viktor Půlpán s Pavlem Gruntem.

Echo 7. kola Kooperativa NBL

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Utkání se mi samozřejmě hodnotí špatně. Hlavním důvodem naší porážky bylo, že jsme na začátku neměli mnoho energie, dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do rytmu. Přesto o přestávce byl stav nerozhodný, ale ve druhém poločase jsme velmi obtížně skórovali. Největším problémem bylo, že jsme nešli do zápasu s takovou energií a snahou, s jakou jsme chtěli, a bez toho to zvlášť proti týmům, jako je Děčín, zkrátka nejde."

Viktor Půlpán (hráč BK JIP Pardubice):
"Hodnocení bude negativní. Určitě jsme nechtěli hrát tak, jak jsme hráli. Měli jsme sice světlé momenty, v určité pasáži jsme hráli dobře, ale pak se to nějak zlomilo. Dostali jsme pár jednoduchých košů a tím se to zlomilo. Celkově bych řekl, že jsme nechali hrát Děčín tak, jak oni chtěli. Hráli agresivně, měli útočné doskoky a z toho žili. V tomto jsme se jim nevyrovnali, a když se chytli, trefovali i těžké střely. Pro nás bylo hrozně těžké se dostat zpátky."

Pavel Budínský (trenér BK Děčín):
"Letos bude velmi obtížné získávat výhry v Pardubicích, ale jak už bývá tradiční mezi těmito dvěma týmy, jsou to zajímavé zápasy. Není to poprvé, co jsme tady vyhráli a pro nás je to velmi cenná výhra, v kontextu všech situací, které se kolem našeho týmu dějí. Chtěli jsme utkání otevřít stylem, jakým se nám to podařilo. Chtěli jsme být pořád na dostřel, ve hře o výhru. Ve druhém poločase se hra trošičku změnila, zpomalilo se tempo, my jsme ale udělali lepší rozhodnutí. Pardubice neměly svůj střelecký den, celkově jejich hra nebyla nápaditá, naopak byla těžkopádná. Nevyšel nám začátek druhého poločasu, ale dokázali jsme s ezvednout a v okamžiku, kdy jsme se dostali do vedení o 10 bodů, bylo cítit, že výhru chceme, a také jsme si ji vzali."

Pavel Grunt (hráč BK Děčín):
"Na našem plánu, který jsme si nastavili, jsme pracovali hned od začátku. Zápas byl dlouho vyrovnaný, ale na přelomu třetí a čtvrté čtvrtiny se nám podařilo vypracovat si náskok a udržet ho, což je pro nás super.

BeksaTV

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti