Upravit stránku
03. 11. 2018

Nehráli jsme rychle


Utkání 8. kola Kooperativa NBL mezi BK JIP Pardubice a USK Praha (63:68) hodnotili trenéři Levell Sanders a Dino Repeša, a hráči Kamil Švrdlík a Michal Mareš.

Ohlasy po utkání

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Myslím si, že velký problém jsme měli se střelbou, ale také s hrou 1 na 1. Zvlášť v prvním poločase jsme dávali hráčům USK mnoho prostoru, dávali i jednoduché koše. Další problém byl v tom, že jsme měli málo útočných doskoků. Celkově bych řekl, že  hrát proti obraně, jakou praktikoval náš soupeř, nebylo zas až tak těžké, ale problém byl s úspěšností střelby - s bilancí trojek 3/23 se těžko hraje."

Kamil Švrdlík (hráč BK JIP Pardubice):
"Nemyslím si, že jsme si nevytvářeli dobré pozice - měli jsme je, ale nedávali jsme. Střelci nad tím potom začali víc přemýšlet a možná pak nějakou střelu přešli, ale to nebyl klíč k výsledku. Ten byl podle mě v tom, že jsme nehráli rychle - chtěli jsme hrát rychle dopředu, těžit z naší přechodové fáze, ale to se nám příliš nedařilo."

Dino Repeša (trenér USK Praha):
"Zápas hodnotím pozitivně. Hráli jsme proti jednomu z nejtěžších soupeřů. Několikrát v sezoně, obzvlášť v zápasech s Olomouckem a Děčínem, jsme měli obrovskou šanci vyhrát proti takto kvalitním týmům, ale zahodili jsme ji, ovšem toto vítězství nám určitě hodně pomůže, je pro nás pozitivní. Nejdůležitější bylo přesvědčit hráče, že proti Pardubicím můžeme vyhrát, což se povedlo."

Michal Mareš (hráč USK Praha):
"Je příjemné hodnotit takovýhle zápas. Oba týmy byly tak nějak ve špatném rozpoložení po posledních zápasech. Tenhle zápas byl řekl bych ukázkou charakteru a toho, jak je tým silný uvnitř. Od začátku jsme měli v hlavách, že můžeme vyhrát, pořád jsme tomu věřili. Nenechali jsme se zlomit, věřili jsme, že takováhle výhra může přijít a přišla. Budeme se na ni snažit navázat v dalších zápasech."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti