Upravit stránku
01. 12. 2015

O desátou výhru se Slunetou


Zcela výjimečně v hale Dukla vyzvou pardubičtí basketbalisté svého dalšího soupeře v základní části Kooperativa NBL, kterým bude ústecká Sluneta.

15. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice (9/5) vs. Sluneta Ústí n. L. (4/9)
středa 2. 12. v 18 hodin, hala Dukla

Beksa v minulém kole přivezla velice důležitou výhru z Ostravy, která přišla po dvou porážkách v řadě. A jelikož v dosavadním průběhu sezony v domácím prostředí - ať v Tipsport aréně, tak ve Sportovní hale Dašická - již třikrát prohrála, další ztrátu před svými fanoušky rozhodně nechce připustit.
 
"Jsem přesvědčený, že sobotní vítězství v Ostravě náš tým povzbudí a my navážeme na tento výkon i v nadcházejícím utkání proti Ústí nad Labem," přeje si asistent trenéra Tomáš Bartošek, aby jeho tým získal jubilejní desáté vítězství v letošní sezoně.
Stěžejním hráčem severočeského týmu je rozehrávač Michal Čarnecký, coby jeden z nejvytěžovanějších hráčů (35,2 min. na zápas!!!) a druhý nejlépe asistující hráč střádá 9,8 bodu + 6,4 asistence. Na útočné polovině hřiště se výrazněji prosazují ještě Ladislav Pecka (12,6 bodu + 8 doskoků) a křídelník Andrew Barham (11,4 bodu), mezi osové muže patří i ostřílený snajpr Stanislav Votroubek (9,1 bodu, úspěšnost tříbodové střelby 38,2%) a další nová zahraniční posila Glen Dean (8,2 bodu).
 
Top-skóreři obou týmů:

Beksa - D. Pandula 13,7, K. Švrdlík 12,0, L. Sanders 11,2, J. Wall 9,3, D. Škranc 7,6, V. Půlpán 7,2, L. Kotas 5,8...
Ústí - L. Pecka 12,6, C. Abercrombie 12,5, A. Barham 11,4, M. Čarnecký 9,8, S. Votroubek 9,1...

Pardubický kouč Dušan Bohunický bude postrádat trojici hráčů: zraněné kapitána Lukáše Kotase (natržený stehenní sval) s Josefem Potočkem (výron kotníku) a distancovaného pivota Kamila Švrdlíka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti