Upravit stránku
22. 03. 2017

Na basket i na hokej


Pardubičtí basketbalisté i hokejisté mají před sebou klíčovou fázi sezony. Oba kluby se vzájemně podporují a pevně věří v neutuchající podporu svých vynikajících fanoušků.

Beksu čekají poslední čtyři utkání nadstavbové části (z toho dvě domácí - více informací zde), poté přijde vrchol sezony: play-off.

Hokejisté HC Dynamo Pardubice zase v příštím týdnu rozehrají dvanáctikolovou baráž, v níž budou usilovat o udržení v extralize.

Fanoušci mohou využít zajímavou nabídku, kterou pro ně kluby připravily: každý, kdo si zakoupí vstupenku na domácí utkání Beksy (v systému online prodeje i osobně u poklady ve Sportovní hale Dašická), získá zároveň zdarma 1 vstupenku na nejbližší následující domácí utkání hokejistů Dynama v baráži. 

Poprvé lze tuto možnost využít již o víkendu:
k jedné vstupence na utkání BK JIP Pardubice vs. BC Geosan Kolín (sobota 25. 3. v 16 hodin, SH Dašická) zájemci získají 1 vstupenku na hokejové utkání 1. kola baráže HC Dynamo Pardubice vs. Motor České Budějovice (úterý 28. 3. v 18 hodin, Tipsport aréna). Více informací o této speciální akci získáte u paní Olgy Remešové (e-mail: olga.remesova@bkpardubice.cz).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti