Upravit stránku
09. 07. 2019

Moje léto: Ondřej-K


V krátkém seriálu nazvaném Moje léto postupně položíme tři shodné otázky několika hráčům Beksy. Čtvrtým na řadě je pivot Ondřej Kohout.

Preferuješ aktivní nebo pasivní letní relaxaci?
"Já nejraději relaxuju aktivně. I když si během sezony říkám, že až skončí, dám si nohy nahoru a nebudu nic dělat, tak mi to většinou vydrží tak den dva, pak už musím něco dělat, a to hlavně manuálně. Taková ideální relaxace v mém případě vypadá tak, že vypadnu na chalupu a věnuju se tam všem pracem, které jsou potřeba. Není žádné tajemství, že kromě klasických zahradních prací mě hodně baví dělat se dřevem, takže něco si vymyslet, naplánovat, vyrobit, zkrátka mít takovou kutilskou chvilku, to je úplně nejideálnější věc, u které si nejvíc odpočinu a vyčistím hlavu."

Červenec je volný měsíc. Kam se chystáš, jak využiješ nadcházející volno?
"Pro mě je letošní léto takové netradiční, protože jsem měl svatbu, takže se s Anežkou chystáme někam "vypadnout" a užít si trošku sebe navzájem, protože během sezony je toho času, kdy bychom mohli takhle odjet na víc dní, strašně málo, vlastně skoro žádný. Moc se těšíme, že strávíme nějaký čas spolu. Nechystáme se nijak daleko, asi půjde o nějaké Rakousko, Slovinsko. Chystáme napůl aktivní a napůl odpočinkové líbánky."

Basketbal v tomto období úplně vypouštíš?
"Nevypouštím. V Praze, kde trávím většinu léta, vznikla za poslední léta taková tradice, že s klukama, s kterými jsme spolu dřív hrávali, nebo ještě hrajeme, si organizujeme svoje tréninky a něco děláme. Samozřejmě, že každý chce přijít na začátek přípravy nějakým způsobem připravený, nikdo se nechce na začátku přípravy v klubu trápit, takže basket určitě zařazuju, a čím víc se blíží začátek přípravy, tak se to stupňuje."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti