Upravit stránku
04. 04. 2019

Měli jsme být agresivnější


Utkání 12. kola nadstavbové části Kooperativa NBL mezi Beksou a Nymburkem hodnotili trenéři Levell Sanders s Orenem Amielem a hráči Evan McGaughey s Jaromírem Bohačíkem.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"Přestože jsme prohráli, myslím, že jsme odehráli dobré utkání. Nikdy nemůžete být úplně spokojeni, když prohrajete, ale hráči se snažili plnit to, co jsme si řekli. Spokojeni však nemůžeme být s doskoky, umožnili jsme Nymburku až příliš útočných doskoků, po nichž skóroval jednoduché koše. S tím, že jsme nymburským hráčům nedovolili zakončovat v přechodové fázi a celkově s naší obranou, můžeme být spokojeni, na druhou stranu v útoku jsme měli hrát agresivněji."

Evan McGaughey (hráč domácích):
"Po dobrém prvním poločase jsme se ve druhém poločase až příliš spoléhali na střelbu z dálky, nedostávali jsme míč pod koš. Celkově jsme ale odehráli dobrý zápas. V posledních dvou třech týdnech předvádíme kvalitní výkony a myslím si, že když budeme i nadále hrát s podobnou bojovností a sebedůvěrou, v dalších zápasech se to pozitivně projeví."

Oren Amiel (trenér hostů):
"Pro nás je to velmi důležitá výhra. Pardubice jsou jeden z nejtěžších soupeřů, není nic lehkého tady vyhrát. Předvedli jsme dobrou práci v obraně, s čímž můžeme být spokojeni."

Jaromír Bohačík (hráč hostů):
"Dopadlo to pro nás dobře, ale hrálo se velmi vyrovnaně. Byl to hodně běhavý zápas, po první čtvrtině jsem myslel, že to dneska nedohraju (usmál se). Člověk ale potom chytne druhý dech a je to lepší."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti