Upravit stránku
09. 08. 2017

Martin Roub do USA


Talentovaný dvacetiletý pivot Martin Roub přerušuje hráčskou smlouvu s BK Pardubice a odchází studovat do USA.

Martin Roub je odchovancem projektu Východočeský basketbal. S basketbalem začínal v Přelouči, ovšem záhy se přesunul do Pardubic, kde v uplynulých dvou sezonách patřil do A-týmu BK JIP Pardubice.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Martin po sezoně projevil zájem poprat se o sportovní stipendium v univerzitním basketbalu v USA. Vzhledem k našim ambicím bychom zatím minimálně v nejbližších dvou sezonách pro Martina neměli adekvátní minutáž, kterou potřebuje, a proto jsme se společně s hráčem dohodli na přerušení jeho smlouvy po dobu studia v USA. Martinův progres budeme pečlivě monitorovat a samozřejmě mu přejeme hodně štěstí jak na palubovce, tak při studiu."

Vyjádření hráče Martina Rouba:

"Myslím, že je to pro mě skvělá příležitost, jak zlepšit své basketbalové dovednosti v kombinaci se studiem. Také věřím, že zkušenosti nasbírané v Americe se mi budou v životě hodit. Touto cestou bych rád poděkoval pardubickému klubu za podporu, za to, že mi vyšel se vším vstříc a umožnil přerušení smlouvy s tím, že se mnou do budoucna počítá."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti