Upravit stránku
09. 08. 2018

Lukáš Brožek v Bekse


Dvacetiletý rozehrávač Lukáš Brožek, další hráč, jenž vzešel z projektu Východočeský basketbal, podepsal dvouletou smlouvu s roční opcí v BK JIP Pardubice.

Odchovanec choceňského basketbalu přišel do Pardubic ve 12 letech.

V žákovských kategoriích a posléze i v kategoriích kadetů a juniorů patřil k nejvýraznějším postavám úspěšných pardubických týmů, jimž svými výkony pomáhal k zisku nejcennějších medailí. S týmem U15 získal dvě zlaté medaile (s ročníkem 1997 a poté se svým ročníkem 1998), na první místa později dosáhl i s týmy U17 a U19!!!

Teď má před sebou další cíl: zahrát si Kooperativa NBL! "Vzpomínám si, když jsem jako malý kluk dojížděl na každý zápas do arény a po zápase si chodil pro podpis za Ellem Sandersem. To, že Ell je teď mým trenérem a já mohu být součástí takhle velkého týmu, je pro mě obrovská čest a motivace. Rád bych Bekse co nejvíce pomohl k dosažení těch nejvyšších cílů," uvedl Lukáš Brožek.

Vyjádření klubu

"Máme velkou radost, že můžeme oznámit zařazení dalšího produktu pardubické mládeže do týmu Beksy. Lukáš Brožek si s námi vyzkoušel předsezonní přípravu již v loňském roce, včetně několika přípravných utkání. Kontinuálně na sobě pracuje, a to nejen v rámci individuálních tréninků ve skupině Golden Talents, ale i mimo, a také proto jsme se s ním domluvili na podepsání dvouleté smlouvy s roční opcí. Byť předpokládáme, že v nadcházející sezoně 2018/2019 bude jeho hlavní minutáž v 1. lize v kategorii U23 (v systému VSCM), od začátku přípravy dostává stejnou možnost poprat se o svoji šanci s ostatními rozehrávači v našem týmu. Lukáše u nás vítáme a přejeme mu hodně štěstí v pardubickém dresu." 

Martin Marek, generální manažer

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti