Upravit stránku
01. 02. 2018

Los Hyundai FINAL-4 Českého poháru


Mílovými kroky se přiblížil Hyundai FINAL-4 Českého poháru basketbalistů, který hostí v sobotu a neděli 17.-18. února Svitavy. 

Už tento pátek bude vylosováno nasazení obou semifinálových dvojic, a to v přímém přenosu od 9:30 na facebookovém profilu @ceskybasketbal. Los FINAL-4, který se uskuteční v sídle společnosti Hyundai v pražských Dolních Počernicích, bude mít netradiční formu, neboť v hlavní roli budou samotné automobily.

Účastníky závěrečného turnaje jsou domácí DEKSTONE Tuři Svitavy, kteří obdrželi divokou kartu České basketbalové federace, ze čtvrtfinále do FINAL-4 postoupili děčínští Válečníci a čerstvě i pardubická Beksa. Poslední účastník vzejde ze čtvrtfinálového dvojutkání mezi BK Opava a obhájcem trofeje ČEZ Basketball Nymburk.

Pro pořádající svitavský klub půjde o premiéru na závěrečném pohárovém klání, ostatní týmy jsou tradičními účastníky těchto bojů. Známy už jsou i turnajové prize money. Vítěz Hyundai FINAL 4 si odnese 100 tisíc korun, poražený finalista 60 tisíc, třetí celek 40 tisíc a čtvrtý 20 tisíc korun.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti