Upravit stránku
09. 06. 2017

Liga škol je u konce


Druhý ročník Rental.cz Ligy škol je minulostí. Dvanáctidílný seriál turnajů vyvrcholil ve čtvrtek dopoledne v hale Dukla finálovým kláním pro 4. a 5. třídy.

V této kategorii bylo nejpočetnější zastoupení, neboť se jí účastnilo 8 základních škol nejen z Pardubic, ale i z okolí.

V základní fázi - stejně jako u turnajů pro 1.+2. třídy a pro 3. třídy - proběhly tři turnaje. Na základě výsledků z těchto turnajů byly jednotlivé školy nasazeny pro finálový turnaj, v němž se hrálo vyřazovacím způsobem: od čtvrtfinálových utkání, přes zápasy o umístění, až po finálový zápas.

Celý turnaj nakonec ovládla ZŠ Ohrazenice.

"Blahopřejeme vítězné škole i dalším dvěma školám, které se umístily na druhém a třetím místě, ovšem stejné poděkování a ocenění za odvedené výkony v průběhu celého školního roku patří i zbývajícím pěti školám," zdůraznil za ogranizátory René Peška, PR manažer pardubického klubu.

"Jsme nesmírně rádi, že ve druhém roce tento projekt oslovil ještě více základních škol než v loňské premiéře, a že s námi děti po celý školní rok sportovaly - už teď se těšíme na třetí ročník," naznačil Peška, že projekt Liga škol, jejímž titulárním partnerem je společnost Rental.cz, bude pokračovat.

Bohatou fotogalerii z finálového turnaje, včetně závěrečného ceremoniálu, na němž dětem předávali ceny pardubičtí basketbalisté Radek Nečas s Josefem Potočkem, naleznete na klubovém Facebooku.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti