Upravit stránku
08. 03. 2017

Lamb: Byli jsme dobře koncentrováni


Na tiskové konferenci hodnotili dnešní utkání trenéři Levell Sanders s Mirsadem Alilovičem a hráči Lamb Autrey s Michalem Marešem.

Echo tiskové konference

Mirsad Alidovič (trenér USK Praha):
"Gratulace trenérovi domácích k tomuto zápasu. Pardubice ukazují, že jsou nejkonzistnějším týmem v této lize a jestli s nimi chcete hrát, musíte být opravdu koncentrovaní na každý detail. Od první do poslední minuty jsme neměli šanci, cítil jsem, že od první minuty bylo vše špatně. Já osobně se stydím za tento výkon a je to moje zodpovědnost, neukazuji prstem na hráče, je to moje zodpovědnost! Můj názor je, že takovéhle zápasy potřebujeme. Když jsem na tréninku křičel na své hráče, nebo jim říkal, aby něco udělali, tak to vypadalo, že je něco špatně se mnou. Doufám, že po tomto zápase to pochopí. Z mého pohledu bylo všechno obranně i útočně špatně. Tohle je ale život, musíme to zahodit za hlavu a pracovat ještě více."

 

Michal Mareš (hráč USK Praha):
"Do zápasu jsme vstoupili hodně nekoncentrovaně, nehráli jsme týmově, nevěřili jsme si. Měli jsme volné střely, Pardubice nás nechávaly střílet, ale nikdo z nás si na ty střely nevěřil. První poločas pro nás vlastně dopadl dobře, na to, jak jsme začali. Ve třetí čtvrtce na nás Pardubice nastoupiliy ještě ve větším tempu, nezvládli jsme to, neubojovali jsme to, pak se nám přestalo úplně všechno dařit a každý začal hrát individuálně. Můžeme se z toho jen poučit a zároveň na tento zápas zapomenout co nejrychleji."

 

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Pokaždé, když hrajete tento typ zápasu, kdy vám chybí důležití hráči, tak je to zvláštní zápas. Řekl jsem před zápasem svým hráčům, že nechceme prohrát kvůli tomu, kdo hraje a kdo ne, ale chceme vyhrát vyhrát kvůli tomu, co uděláme nebo neuděláme. Dnes jsme podali dobrý týmový výkon - nejen na útočné polovině, protože skórovalo hodně hráčů -, ale i v obraně jsme hráli velmi dobře. USK hraje typ dribble-drive útoku a je to těžké ubránit, pokud nejste připraveni a soustředěni. Přirozeně chceme pomáhat, když vidíme, že někdo najíždí, ale drželi jsme se našeho plánu a hráli jsme dobře. Ve 2. čtvrtině nám to trochu uteklo, nebyli jsme tak soustředění, ale ve 3. čtvrtině jsem byl velmi spokojen s tím, jak jsme dávali pozor na to, co jsme měli dělat. Musíte je bránit celých 24 sekund, protože oni hrají dlouhé útoky, nájezd a výhoz, takže musíte být disciplinovaní a koncentrovaní na to, co je potřeba udělat. Michal Mareš řekl, že jsme je nechávali volné ke střelbě, ale my jsme je nenechávali volné, bylo to tak, že driblovali a nechtěli střílet. My jsme je dobře bránili a řekl bych, že oni nebyli připraveni hrát 1 na 1."

 

Lamb Autrey (hráč BK JIP Pardubice):
"Jak řekl trenér, dobře jsme se na tento zápas připravili. Když nejste připraveni USK bránit, tak na hřišti jen lítáte a díky tomu oni dávají body, ale my jsme byli dobře koncentrováni. Také si myslím, že dnes dobře zahrála spousta hráčů. Chyběl nám Dominez Burnett a Dušan Pandula, ale jak řekl trenér před zápasem, není to o tom, kdo není na hřišti, ale kteří hráči tam jsou a co a jak dělají."

BeksaTV: Tisková konference

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti