Upravit stránku
02. 01. 2016

Lamb Autrey v Bekse


Novým hráčem na soupisce BK JIP Pardubice je americký rozehrávač Lamb Autrey. V pardubickém klubu podepsal kontrakt do konce sezony 2015/2016.

Důvod, proč se vedení klubu rozhodlo uprostřed probíhajícího ročníku Kooperativa NBL angažovat nového rozehrávače, je nasnadě: nedávné zranění Levella Sanderse. "S ohledem na Ellovo zranění, které si vyžádá delší rekonvalescenci, jsme se rozhodli doplnit tým během vánočních svátků o hráče, který dokáže hrát pozici klasického středního i koncového rozehrávače," předeslal generální manažer Martin Marek.

"Naše volba padla na Lamba Autreyho, který je prověřený prostředím Kooperativa NBL," připomněl Martin Marek, že Lamb v loňské sezoně oblékal dres Jindřichova Hradce. A mezi českou basketbalovou elitou si vedl výtečně, stal se nejužitečnějším hráčem (!!!) a šestým nejlepším střelcem celé ligy! V týmu Lions odehrál 43 zápasů, v nichž zapisoval průměrně 16,7 bodu + 7,4 doskoku + 4,4 asistence, s koeficientem užitečnosti 21,7!

V dnešním utkání s Jindřichovým Hradcem (17 hodin, Sportovní hala Dašická) ještě Lamb Autrey nenastoupí.
 
Přejeme Lambovi mnoho úspěchů v pardubickém dresu!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti