Upravit stránku
31. 05. 2018

L. Sanders a T. Bartošek pokračují v Bekse


Pardubické basketbalisty povedou i nadále trenéři Levell Sanders s Tomášem Bartoškem. S oběma se klub domluvil na prodloužení spolupráce o 2 roky.

Trenérské duo Levell Sanders-Tomáš Bartošek má za sebou dvě kompletní sezony.

Levell Sanders přešel do pozice kouče v lednu 2016, když v polovině sezony nahradil rezignujícího Dušana Bohunického. V téže sezoně spolu s Bartoškem dovedli Beksu k triumfu v Českém poháru (druhému v historii klubu), v následujících dvou sezonách 2016/2017 a 2017/2018 přidali se svým týmem ve stejné soutěži 3. a 2. místo. V Kooperativa NBL brali s pardubickými basketbalisty ve všech třech sezonách bronzové medaile.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Měli jsme velký zájem, abychom se s oběma trenéry domluvili na pokračování vzájemné spolupráce, a to opět minimálně na dvouletý cyklus - tak, abychom ruku v ruce, na stejný časový horizont, mohli fixovat kontrakty našich stěžejních hráčů. Vnímáme, že Levell Sanders i Tomáš Bartošek na sobě neustále intenzivně pracují a snaží se posouvat dopředu nejen sebe, ale i celý klub. Jsme proto velmi rádi, že můžeme oznámit jejich setrvání v Bekse a již se těšíme na naši další spolupráci."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti