Upravit stránku
18. 02. 2019

Kohy a Pulpy v repre


Český národní tým mužů se již pilně připravuje na poslední domácí utkání úspěšné kvalifikace MS, které odehraje ve čtvrtek 21. února v pardubické aréně.

Ačkoliv kvalifikační fáze ještě není u konce, nýbrž těsně před cílovou páskou, čeští reprezentanti již mohou hrdě hlásit: Mise splněna! Ať už totiž závěrečná dvě utkání - doma s Bosnou a Hercegovinou (čtvrtek 21. 2.) a ve Francii (neděle 24. 2.) - dopadnou jakkoliv, vysněný postup na světový šampionát už Čechům nikdo a nic nevezme. To však v žádném případě neznamená, že v kvalifikačním finiši nebudou chtít uspět, naopak, zvlášť v domácím prostředí nepochybně udělají absolutní maximum pro vítěznou rozlučku se svými fanoušky, kteří opakovaně skvěle zaplnili pardubickou arénu.

V širší nominaci figurují i dva zástupci Beksy: rozehrávač Viktor Půlpán a pivot Ondřej Kohout.

Zápas s Bosnou a Hercegovinou začne v pardubické aréně ve čtvrtek 21. února v 18 hodin. Pokud jste si ještě nezajistili vstupenky, můžete tak učinit přes internet zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti