Upravit stránku
21. 12. 2021

Kalendář 2022 v prodeji


Nástěnný kalendář Beksy pro rok 2022, který klub věnoval všem fanouškům a podporovatelům Beksy, již je v prodeji! 

Zakoupit jej můžete přes internet na www.bkpardubice.cz, v rámci domácích zápasů ve Fan shopu ve Sportovní hale Dašická či v enteria areně, nebo osobně v hale Dukla (po předchozí domluvě s paní Olgou Remešovou). “Nastaveny jsou tři cenové hladiny: 250 Kč při osobním odběru, 320 Kč v případě, že si přejete kalendář BK Pardubice zaslat poštou (poštovné činí 70 Kč) a pro fanoušky, kteří mají zájem podpořit klub, bude kalendář podepsán od všech hráčů A-týmu a cena tohoto kalendáře bude 1000 Kč,” shrnula marktingová manažerka Olga Remešová.

O kalendáři…

"Žijeme v době, kterou si nikdo z nás neuměl představit, možná jedině ve filmech s nálepkou sci-fi. Plně si uvědomujeme, že v životě každého člověka jsou hlavními prioritami především pevné zdraví, štěstí, zajištění sebe a svých nejbližších, či pomoc druhým. Zároveň ovšem i nadále zůstává velmi důležité nepřestávat kvalitně trávit volný čas, potkávat se s přáteli, navštěvovat kulturní i sportovní akce. V nedávné době to bohužel nebylo možné, což pro nás všechny bylo nepochybně velice těžké. Hrát utkání bez vás, fanoušků, bylo jako vařit jídlo bez strávníků: vůbec to nedávalo smysl. Sport přináší emoce, vášeň, napětí, sdílení - a to nebylo možné. Jsme nesmírně štastni za váš návrat do hlediště a za trvalou podporu, kterou Bekse projevujete. Ano, teď, s vámi, to má smysl. Tento kalendář je vyjádřením obrovské úcty k vám, milí fanoušci Beksy," uvedl předseda představenstva Pavel Stara.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti