Upravit stránku
15. 11. 2020

Kalendář je v prodeji


Nástěnný kalendář Beksy pro rok 2021 byl úspěšně pokřtěn a již je v prodeji! Zakoupit jej můžete přes internet, veškeré informace naleznete uvnitř článku.

Domov legendární Velké pardubické se stal dočasným domovem pardubického basketbalu.

Právě v tomto mystickém prostředí, v němž se již od roku 1874 běhá nejslavnější dostihový závod v Evropě - sportovní událost s nejdelší sportovní tradicí v České republice, vznikl kalendář BK JIP Pardubice pro rok 2021. Díky ojedinělé sérii zcela unikátních fotografií z dílny pardubického fotografa Petra Šedivého spatřil světlo světa další z řady výjimečných kalendářů, jehož výstižný název zní SPOLEČNÉ GENY.

Kalendář byl pokřtěn v pátek 13. listopadu v areálu závodiště.

Křest provedli Jaroslav Müller, ředitel Dostihového spolku Pardubice, Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice, trenér Ken Scalabroni, kapitán Kamil Švrdlík a fotograf Petr Šedivý. "Připravit fotografie pro kalendář Beksy pro mě byla výzva. Tato práce pro mě představovala atraktivní kombinaci příležitostí a zálib, které mě provázejí životem," předeslal Petr Šedivý"Prostředí Pardubického závodiště a (nejen) dostihových koní je mi velmi dobře známé. Zakomponovat do něj ale každého z hráčů, z nichž každý je individualita,ale dohromady tvoří jeden sourodý tým s jednotnou duší, pro mě byla nová a adrenalinová zkušenost. Děkuji vedení BK JIP Pardubice a dalším lidem za možnost spolupracovat na takovém projektu," doplnil vynikající fotograf.

Nový kalendář můžete již nyní zakoupit přes internet.

Nastaveny jsou tři cenové hladiny: 280 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.

"Do prodeje jde vždy jen limitovaný počet nástěnných kalendářů. I ten pro rok 2021 je velmi krásný a unikátní, a hlavně: je náš a vy jste také naši," uvedl předseda klubového představenstva Pavel Stara směrem k fanouškům. "Budeme moc rádi, pokud se kalendář znovu vyprodá. Vzhledem k situaci, jaká v současné době panuje, jsme se rozhodli nastavit jak minimální cenu 280 Kč (včetně poštovného), tak i vyšší dvě cenové hladiny. Cenu, za jakou kalendář zakoupíte, necháváme plně na vás, našich fanoušcích. Nesmírně děkujeme všem, kteří si kalendář Společné geny zakoupí a podpoří tím námi všemi milovanou Beksu."

Kalendář BK JIP Pardubice pro rok 2021 můžete zakoupit zde.

V případě dotazů kontaktujte Olgu Remešovou: olga.remesova@bkpardubice.cz.

Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice, a.s.:

"Každý rok se snažíme vytvořit originální kalendář, který by jednoznačně vystihoval náš klub a vztah k Pardubicím, a také co nejvíce zaujal naše fanoušky a obchodní partnery. Vždy oslovujeme fotografa, jenž svoji tvorbu dlouhodobě spojuje s Pardubicemi: tentokrát jsme spolupracovali s Petrem Šedivým. Zároveň si velmi vážím toho, že kalendář je tvořen výhradně lidmi z Beksy, od prvotní myšlenky, přes samotnou realizaci až po přípravu dat pro tiskárnu. V neposlední řadě je třeba speciálně poděkovat Dostihovému spolku Pardubice za výbornou spolupráci. Stejně jako v minulých letech, i tento nový kalendář vychází v limitované edici a část výtěžku z prodeje bude využita pro charitativní projekty klubu. Věříme, že spojení dvou krásných světů - basketbalového s dostihovým - vás zaujme. V Pardubicích máme společné koňské geny, vždyť kůň je nedílnou součástí našeho loga. Přeji si, aby se vám kalendář líbil."

Jaroslav Müller, ředitel Dostihového spolku Pardubice, a.s.:

"Propojení basketu a koní na první pohled možná smysl nedává, ale při bližším pohledu zjistíte, že opak je pravdou. Nejen kvůli tomu, že Dostihový spolek i basketbalový klub mají koně ve znaku. Společných symbolů je mnohem více. Proto jsme vyšli klubu vstříc a umožnili vznik kalendáře v unikátním prostředí našeho závodiště, a díky vstřícnosti majitelů navíc mohli do fotografií zakomponovat i různá plemena koní. Z reakcí hráčů je zřejmé, že také pro ně to byl jedinečný zážitek. Nás těší, že díky tomuto projektu můžeme svět dostihů a jezdeckého sportu představit fanouškům jiného sportovního odvětví. Přeji celému týmu BK Pardubice, ať se daří."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti