Upravit stránku
11. 10. 2015

Jdeme na to! Ostrá premiéra je tady


Pěkně zostra vstoupí pardubičtí basketbalisté do nového ročníku Kooperativa NBL. V televizní dohrávce 1. kola přivítají v Tipsport areně Opavu.

Vstupenky na toto utkání, a také permanentky na celou sezonu 2015/2016, si stále můžete zakoupit i přes internet.

1. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice vs. BK Opava
(pondělí 12. 10. v 18 hodin, Tipsport arena)

Do letošní premiéry Beksa nepůjde v plné síle. Scházet jí bude dlouhodobě rehabilitující pivot Ondřej Kohout. "Stále je v péči kondičního trenéra Martina Skřivánka a fyzioterapeutky Veroniky Krčálové," podotkl trenér Dušan Bohunický, jenž s Kohoutem absolvuje individuální basketbalovou přípravu.

Ostatní hráči by měli být připraveni.

A jaksepatří natěšeni - o tom není sporu! "Hráči už by nejradši měli první zápasy za sebou," pousmál se kouč.

Jak vnímá prvního soupeře své družiny?

"Vím, že Opava v přípravě odehrála velmi kvalitní zápas se Zhořelcem, mám i další informace od kamaráda Richarda Leška. Víme, že soupeř měl v průběhu přípravy velké zdravotní problém, ale celkově platí, že jde o tým, který se podle mého názoru posílil," charakterizuje Dušan Bohunický slezského soka. "Kariéru sice ukončil Ladislav Sokolovský a odešel Petr Dokoupil, ale přišli Zbránek, Jurečka a Dragoun, takže kvalita Opavy určitě neklesla."

Tahouny opavského týmu byli, a podle všeho i nadále budou, reprezentační rozehrávač Jakub Šiřina - účastník nedávného veleúspěšného evropského šampionátu -, člen širšího kádru národního týmu Radim Klečka (nad jeho startem však visí otazník kvůli zdravotním potížím), či podkošové trio Jakub Blažek-Martin Gniadek-Radim Kramný.

Pardubická defenzíva se však musí mít pořádně na pozoru i před ex-ostravskými basketbalisty: vyhlášeným střelcem z dálky Luďkem Jurečkou či novou posilou Filipem Zbránkem. "Opava určitě bude pokračovat v takové hře, jakou měla doposud nastavenou, která je zdobila a s níž měli úspěchy," předpokládá trenér Beksy, že jeho protějšek Petr Czudek nijak výrazně nezmění herní styl.

"Musíme se snažit pokrýt nejsilnější stránky soupeře, to je hru 1 na 1 z perimetru a střelbu za 3 body," doplnil Dušan Bohunický.

Permanentky a vstupenky online

Stále ještě si můžete zakoupit permanentní vstupenky na sezonu 2015/2016.

Permanentky lze zakoupit osobně v hale Dukla (ve všední dny vždy o 8 do 12 a od 13 do 16 hodin u pí. Olgy Remešové), nebo přes internet - v sekci Vstupenky online, kde si také můžete zakoupit vstupenky na pondělní utkání s Opavou.

Ceny permanentních vstupenek:
BASIC - 1500 Kč
MOJE PARTA - 4500 Kč (4 ks permanentek za cenu 3 ks)
SENIOR - 500 Kč (nad 65 let, po předložení OP)

Více informací o vstupenkách naleznete zde.

Volné vstupenky u partnerů klubu

McDonald´s: Prvních 100 lidí, kteří si v pondělí 12. 10. zakoupí McMenu v pardubických restauracích McDonald´s, získá volnou vstupenku na utkání s BK Opava.

Pardubický deník: Každý, kdo si v pondělí 12. 10. zakoupí Pardubický deník s vloženým plakátem týmu BK JIP Pardubice, a tímto plakátem se prokáže u vstupu do Tipsport areny, bude mít vstup zdarma.

Doprovodný program

Na co všechno se můžete těšit před a v průběhu zápasu?

  • Před zápasem si děti mohou zasoutěžit s klaunem Ronaldem McDonaldem.
  • Od 17 do 18 hodin bude u vstupu do Tipsport areny probíhat soutěž ve střelbě na koš.
  • K dispozici bude dětský koutek.
  • Čestný rozskok vhodí Luboš Bulušek, trenér mistrovského týmu Pardubic z roku 1984.
  • O přestávkách vystoupí cheerleaders IM CHEER Pardubice.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti