Upravit stránku
12. 09. 2017

Jackson Kent


Beksa hlásí změnu na své soupisce. Na pozici 3 angažovala amerického křídelníka Jacksona Kenta.

BK JIP Pardubice reaguje na dlouhodobé zranění křídelníka Davida Škrance, jenž bude mimo hru několik měsíců kvůli problémům s kolenem, a na pozici 3 angažuje pro nadcházející sezonu 2017/2018 třiadvacetiletého amerického křídelníka Jacksona Kenta.

Jackson Kent

Narozen: 20. 12. 1993
Výška: 200 cm
Váha: 92 kg
Pozice: 3
Číslo dresu: 34
Předchozí kluby: James Madison University, Virginia

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

“Vzhledem k povaze zranění Davida Škrance, u něhož se dá předpokládat, že bude mimo hru v řádu měsíců, a také s ohledem na blížící se první vrchol sezony - kvalifikaci o evropský pohár FIBA Europe Cup -, jsme se rozhodli doplnit tým o hráče na pozici 3. Momentálně jsme nebyli schopni si prioritně pomoci z řad vlastních odchovanců a zároveň jsme neviděli adekvátní volnou náhradu na českém trhu, a proto jsme se velmi rychle dohodli na jednoročním kontraktu s Jacksonem Kentem. Pro Jacksona to bude nováčkovská sezona po úspěšné kariéře na James Madison University a my mu přejeme hodně štěstí v dresu Beksy.”

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti