Upravit stránku
19. 07. 2018

Informace o permanentních vstupenkách


Informace o permanentních vstupenkách BK JIP Pardubice na nadcházející sezonu 2018/2019, jejichž prodej bude zahájen v pondělí 6. srpna, naleznete uvnitř článku.

Možnost zakoupit permanentní vstupenky bude prostřednictvím online prodeje, v kanceláři v hale Dukla, nebo v rámci domácích přípravných zápasů. Vzhledem k účasti klubu v evropských pohárech - v kvalifikaci Basketball Champions League (BCL) a následně buď nadále v BCL, nebo ve FIBA Europe Cupu (FEC) - a pozměněnému hracímu systému Kooperativa NBL, byly stanoveny i nové cenové relace a kategorie pro permanentní vstupenky. Předkupní právo pro loňské permanentkáře bude platné do 20.8. do 12h., poté budou místa uvolněna do prodeje.

V evropských pohárech budou odehrána minimálně 4 domácí utkání (1 v kvalifikaci BCL a v případě nepostupu do základní fáze BCL nejméně 3 v základní fázi FEC). V případě postupu do další fáze jedné z těchto soutěží počet zápasů vzroste. V dlouhodobé části Kooperativa NBL bude 18 zápasů (+ play-off, zápasy Českého poháru).

Pro sezonu 2018/2019 bude možné vybírat ze 3 typů permanentních vstupenek:
  • I. TYP: Permanentní vstupenka na EVROPSKÉ POHÁRY (BCL, FIBA)

- do 30. 9.: cena 500 Kč (min. 4 zápasy v evropském poháru)
- od 5. 10.: cena 750 Kč (v případě postupu do BCL: +7 zápasů)

  • II.TYP: Permanentní vstupenka na KOOPERATIVA NBL (vč. play-off a Českého poháru)

- BASIC: cena 1600 Kč
- SENIOR: cena 600 Kč
- MOJE PARTA: cena 4800 Kč (3+1 zdarma)

  • III.TYP: Permanentní vstupenka na KOOPERATIVA NBL + EVROPSKÉ POHÁRY

- BASIC: cena 2100 Kč
- SENIOR: cena 1100 Kč
- MOJE PARTA: cena 6300 Kč (3+1 zdarma)

Jednotlivé ceny vstupného v sezoně 2018/2019 (základní / zlevněné):

- Evropské poháry 150 Kč / 90 Kč
- Kooperativa NBL 90 Kč / 60 Kč
- Play-off, Hrajeme spolu za Pardubice 120 Kč / 80 Kč

Výhody koupě permanentky na sezonu 2018/2019:

- místo dle vlastního výběru na celou sezonu
- pohodlí bez front u pokladny
- zvýhodněná cena oproti nákupu jednotlivých vstupenek
- kategorie, z kterých si lze vybrat, jakou soutěž chcete navštěvovat: permanentka na evropské poháry (BCL, FIBA), permanentka Kooperativa NBL (vč. play-off a Českého poháru), permanentka KOMPLET (na obě výše uvedené varianty).

Zápasy Kooperativa NBL a Českého poháru se odehrají ve Sportovní hale Dašická. Zápasy evropských pohárů se odehrají v ČSOB Pojištovna areně. Vstupenky a permanentky bude možné zakoupit 1 hodinu před začátkem domácích utkání v místě jejich konání (pokud nebude uvedeno jinak), nebo po předchozí dohodě v kanceláři haly Dukla (dle uvedených časů).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti