Upravit stránku
15. 03. 2020

Informace klubu


Vláda v závěru minulého týdne vyhlásila v České republice kvůli koronaviru nouzový stav. V jakém režimu bude v nastalé situaci fungovat klub BK JIP Pardubice?

Vyjádření vedení BK JIP Pardubice k současnému režimu chodu klubu:

Na základě jednání vedení BK Pardubice, a.s. z minulého týdne, přizpůsobujeme režim pracovní doby a místa vykonávání práce. Jedná se o reakci na rozhodnutí vlády, která vyhlásila nouzový stav. S účinností od pátku 12. 3. 2020 probíhá práce zaměstnanců klubu v režimu home office.

V současné době nás můžete kontaktovat prostřednictvím emailu:

"Co se týče A-týmu, zcela respektujeme nařízení vlády ČR ohledně karantény, což v praxi znamená, že hráči mají volno. Ve středu proběhne zasedání Asociace ligových klubů, která se bude zabývat dalším průběhem letošního ročníku Kooperativa NBL, či jeho případným zrušením. Za náš klub jsme prezentovali jednoznačné stanovisko již v minulém týdnu: zrušit zbývající část Kooperativa NBL. Tímto bych chtěl zároveň apelovat na všechny fanoušky a vyzvat je k maximální zodpovědnosti."
Martin Marek, generální manažer klubu

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti