Upravit stránku
19. 02. 2022

Ilirija vs. Beksa


Využít velmi nadějného výsledku z domácího zápasu a zajistit si postup do FINAL 4. S tímto základním cílem odcestovala Beksa do Lublaně ke čtvrtfinálové odvetě s domácí Ilirijí.

ČTVRTFINÁLE ALPE ADRIA CUPU, ZÁPAS Č. 2:

Nutrispoint Ilirija vs. BK Pardubice
neděle 20. 2. v 17 hodin | Lublaň


Utkání číslo 1, které se hrálo na konci ledna v Pardubicích, jsme zvládli bravurně.

Po celou dobu jsme měli výrazně navrch a nakonec jsme do dvouzápasové série vstoupili suverénní výhrou 92:63.

O postupujícím do FINAL 4 se však definitivně rozhodne až ve Slovinsku. "Určitě nás čeká těžký zápas," zdůraznil trenér Dino Repeša, "už proto, že nám budou chybět dva velmi důležití hráči Tomáš Vyoral a Dantez Walton, kteří jsou zraněni," zmínil absence dvou osových mužů Beksy, kteří do Lublaně ani neodcestovali. "V každém případě budeme bojovat a samozřejmě zkusíme vyhrát. Základní cíl je ale jasný: postoupit do FINAL 4," řekl dále Dino Repeša.

Oba soupeři prohráli svá poslední utkání v národních soutěžích. Beksa nestačila na Opavu, jíž v pátečním podvečeru podlehla 79:91 (více čtěte zde: Marná stíhací jízda), Ilirije v sobotu večer prohrála s Krkou o 12 bodů. "Oproti pátečnímu zápasu s Opavou musíme hrát agresivněji v obraně, než jsme hráli v prvním poločase, naopak navázat bychom chtěli na doskok, který nebyl tak špatný. Celkově bude potřeba, abychom hráli jako tým a nahradili tak útočný talent obou chybějících hráčů," doplnil Dino Repeša.

Zápas v lublaňské hale Tivoli začne v 17 hodin a sledovat jej můžete na kanálu YouTube zde

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti