Upravit stránku
08. 01. 2022

I taková výhra se počítá


Ohlasy trenérů a hráčů po utkání 21. kola základní části Kooperativa NBL, v němž Beksa porazila Jindřichův Hradec 86:74 a vylepšila svoji ligovou bilanci na 11 výher a 9 porážek.

BK Pardubice vs. GBA Fio banka Jindřichův Hradec, ohlasy

Dino Repeša (trenér domácích):
"Gratuluji hráčům k vítězství a děkuji všem fanouškům, kteří přišli, atmosféra byla skvělá. Jsem šťastný, protože pokračujeme ve vítězné šňůře, vyhráli jsme i třetí zápas po Novém roce. Škoda, měli jsme už náskok 19 bodů na konci druhé čtvrtiny, ale Jindřichův Hradec má určitě trošku lepší tým než na začátku sezony. Mají pět velmi dobrých cizinců, ty dvě výhry, které mají, nejsou odpovídající týmu, jaký mají. Co se týče nás, neměli jsme dobrou střelbu za 3 body, ale vyhráli jsme obranou, energií a doskokem, ten byl nejdůležitější."

 

Kamil Švrdlík (hráč domácích):
"Asi jsme si to představovali jednodušší, hlavně po prvním poločase jsme si mysleli, že uděláme nějaký nástup a závěr bude jednodušší, což se nepodařilo. Jindřichův Hradec se držel na dostřel vlastně až do závěru. Trápili jsme se do zóny, nebyli jsme schopni dát koš z dálky a byli jsme moc statičtí, díky tomu se Hradec držel. Nasazené tempo z první půle jsme neudrželi, ale i taková výhra se počítá a jsme za ni rádi."

 

Gilbert Abraham, (trenér hostů):
"Zápas rozhodly dva faktory. Jedním z nich byly doskoky, druhým rychlé protiútoky. Také bylo hodně důležité, že jsme museli hrát zónovou obranu, ta někdy vychází a někdy bohužel ne, a když ne, tým ztrácí možnost doskoků, což byl náš dnešní problém."

 

 Lukáš Stegbauer (hráč hostů):
"Je to o 12 bodů, myslím si, že to byl vyrovnaněšj zápas. Popravdě ani nevím, kde byl rozdíl, myslím, že to byly detaily. Odvedli jsme dobrý výkon a musíme se od něj odrazit. Příští zápas s Nymburkem využijeme k tomu, abychom se sehráli, protože máme nové hráče, ve skupině A2 snad urveme nějaké vítězství a půjdeme v tabulce výš."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti