Upravit stránku
17. 11. 2017

Hrajeme spolu za Pardubice IV


Již čtvrtý díl unikátního projektu Hrajeme spolu za Pardubice připravují na začátek února BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice.

Základní informace o projektu

Hrajeme spolu za Pardubice, to je zcela ojedinělé propojení hudebního a sportovního světa.

Na jednom místě, v pardubické Tipsport aréně, se vždy představí nejprve vynikající Komorní filharmonie Pardubice, poté odehrají své utkání v rámci Kooperativa NBL basketbalisté BK JIP Pardubice. Akce má vždy charitativní podtext: výtěžek ze vstupného a dalších charitativních aktivit oba subjekty věnují tam, kde je třeba finanční pomoc.

V letošní basketbalové sezoně se akce uskuteční v sobotu 3. února 2018 od 16:30. Spolu s pardubickou filharmonií vystoupjí fantastická zpěvačka Dasha a její doprovodná kapela Pajky Pajk!

Po hodinovém koncertu a následné přestávce na rozcvičení basketbalistů, kterou vyplní zajímavý program v prostorách arény, bude následovat zápas mezi BK JIP Pardubice a BK Olomoucko.

Vouchery: skvělý tip na vánoční dárek

V uplynulých třech sezonách tuto akci navštívilo dohromady více než 12 tisíc diváků (průměr na jednu akci činí 4107diváků)!

"Pevně věříme, že také tentokrát - i s ohledem na velkou atraktivitu našeho hosta, zpěvačky Dashy - budou tribuny Tipsport arény hojně zaplněné. Rádi bychom poprvé v rámci tohoto projektu překročili hranici 5 tisíc diváků," říká René Peška, PR manažer Beksy.

Vstupenky lze zakoupit již nyní přes internet: odkaz do systému online prodeje zde.

V nabídce jsou však i exkluzivní vouchery, jejichž držitelé si užijí více než tříhodinový program přímo z palubovky. "V prodeji bude pouze omezený počet voucherů," upozorňuje Peška. Vouchery, jejichž cena činí 250 Kč, je možné zakoupit v hale Dukla (ulice V Ráji 311), ve všední dny od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin. Informace na e-mailu: vstupenky@bkpardubice.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti