Upravit stránku
28. 11. 2016

Hrajeme spolu za Pardubice III


Přesně za měsíc, 28. prosince, spolu BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice rozehrají již třetí díl projektu Hrajeme spolu za Pardubice.

Unikátní projekt, který měl premiéru v prosinci 2014, společně realizují Beksa a pardubická filharmonie. Premiérový ročník navštívilo v Tipsport aréně bezmála 3,5 tisíce diváků, druhý díl, v lednu 2016, dokonce ještě o jeden tisíc více!

Koncept projektu

Základní myšlenkou je zcela originální propojení sportovního a hudebního světa.

Na scénu Tipsport arény nejprve vstupují členové Komorní filharmonie Pardubice se speciálním koncertem. "Tentokrát se všichni můžeme těšit na zhruba hodinový koncert s podtitulem Slavné filmové melodie," prozrazuje René Peška, PR manažer pardubického klubu. "Jsme pevně přesvědčeni, že stejně jako v předchozích dvou ročnících půjde o fantastický hudební zážitek."

Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice, a.s.

"Hrajeme spolu za Pardubice napíše již třetí dějství a my se na něj spolu s našimi přáteli z Komorní filharmonie Pardubice nesmírně těšíme. Tenhle projekt již dávno přesáhl svůj původní záměr, a to zejména díky tomu, že ho přijali lidé - nejen obyvatelé Pardubic. Na tomto projektu je nejcennější právě srdečnost a přátelství. Tentokrát vyšel termín na konec kalendářního roku 2016 a my pevně věříme, že to bude pro nás všechny zdařilá třešnička, že společně strávíme v Tipsport aréně krásný večer a bude nám to opět skvěle ladit. Srdečně vás zveme."

"I v rámci 3. ročníku projektu bude věnována část výtěžku ze vstupného na dobročinné účely. Tentokrát jsme společně s komorní filharmonií zvolili pardubický Domov pro seniory Dubina, jenž poskytuje pobytové sociální služby pro seniory od 60 let," řekl dále Peška. "Výtěžek bude využit konkrétně na nákup aktivní antidekubitní matrace."

A nepůjde pouze o výtěžek ze vstupného. Návštěvníci Tipsport arény si budou moci před zahájením akce a o přestávkách zakoupit přímo v útrobách arény speciální vánoční punč za cenu 20 Kč, přičemž polovina částky z každého prodaného punče bude taktéž věnována ve prospěch zmíněného domova pro seniory.

Jarmila Zbořilová, ředitelka Komorní filharmonie Pardubice

"Na začátku to měl být jeden zajímavý sportovně-kulturní večer. Kdo by si tehdy, v roce 2014, pomyslel, jaký příběh projektem Hrajeme spolu za Pardubice začíná! Dnes už víme: je o krásném přátelství, vzájemném respektu a smysluplné práci pro reprezentaci města a regionu a pro radost a potěšení jejich obyvatel.  Kamarádi v Bekse, my už se ale zase děsně těšíme! Srdečně zveme všechny, kteří mají rádi hudbu, basket, obojí, nebo i „jen“ příjemná lidská setkávání, ať jsou s námi u toho. Přijďte, abychom společně otevřeli už třetí kapitolu děje,  který má pro nás to nejkrásnější místo konání – Pardubice. Tak 28. prosince nashledanou!"

"Jelikož se třetí díl projektu Hrajeme spolu za Pardubice odehraje nedlouho po Vánocích, věříme, že vstupenka na tuto akci může být hodnotným vánočním dárkem, a proto připravujeme speciální dárkový voucher," doplnil René Peška.

Hrajeme spolu za Pardubice III | středa 28. 12. 2016 | 17 hodin | Tipsport aréna Pardubice

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti