Upravit stránku
11. 01. 2016

Hrajeme spolu za Pardubice II


Už se to blíží! Dnem D bude sobota 16. 1., hodinou H 15:00. Právě v tento den a v tento čas začne akce Hrajeme spolu za Pardubice II, jež je společným projektem BK Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice.

Program akce

Vchod pro diváky bude otevřen ve 14 hodin.

Již od otevření turniketů až do začátku utkání Beksa vs. Ostrava bude připraveno několik soutěží: u stanoviště McDonald´s si zájemci budou moci zasoutěžit ve střelbě na koš o poukázky na občerstvení v hodnotě 200 Kč v restauracích McDonald´s Pardubice, zároveň zde bude probíhat malování na obličej. V dětském koutku se děti mohou těšit hned na dvě soutěže: ve střelbě na minibasketbalový koš a na výtvarnou soutěž.

Samotný program bude zahájen v 15 hodin společným koncertem Komorní filharmonie Pardubice (s dirigentem Peterem Ferancem, šéfdirigentem KPF) a KYX Orchestra Chrudim, zazní i hymna BK Pardubice, kterou za doprovodu filharmoniků zazpívají děti z Dětského pěveckého sboru Zpěváčci při ZŠ Prodloužená. Po skončení této části programu bude následovat 25minutové rozcvičení hráčů obou týmů - v tomto čase budou pokračovat všechny výše zmíněné soutěže - a poté začne zápas BK JIP Pardubice vs. NH Ostrava.

Charitativní podtext

Část výtěžku ze vstupného a z prodeje speciálních samolepek a triček s logem projektu Hrajeme spolu za Pardubice bude věnována na charitativní účely, konkrétně ve prospěch nemocné holčičky Elišky. Více informací o Elišce si můžete přečíst na webu www.nadejeproelisku.cz​.

Elišky rodiče budou na akci osobně přítomni.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti