Upravit stránku
08. 01. 2020

Host HsP: Yvetta Blanarovičová


Šestý ročník unikátního projektu Beksy a Komorní filharmonie Pardubice se uskuteční v sobotu 8. 2. v enteria areně - i tentokrát s hostem zvučného jména: s Yvettou Blanarovičovou.

Formát bezmála čtyřhodinové akce zůstává totožný s předchozími pěti ročníky.

Po úvodním tanečním vystoupení a slavnostním zahájení bude následovat přibližně hodinový koncert Komorní filharmonie Pardubice (dirigent Chuhei Iwasaki) a zpěvačky Yvetty Blanarovičové. "Yvetta vystudovala klasickou hudbu, obor hra na housle a operní zpěv. Již dlouho patří mezi největší muzikálové hvězdy naší scény a v pardubické aréně to nepochybně dokáže," zve diváky do hlediště Jarmila Zbořilová, čestná prezidentka projektu Hrajeme spolu za Pardubice. K chystanému repertoáru stručně doplnila: "Repertoár by se dal asi nejlépe nazvat To nejlepší z Broadwaye."

Po skončení koncertu vyběhnou na palubovku basketbalisté BK JIP Pardubice, kteří se v rámci 2. kola nadstavbové části Kooperativa NBL utkají s dosud neznámým soupeřem (losování proběhne po skončení základní části NBL, na konci ledna).

Informace o vstupenkách

Vstupenky na únorové šesté pokračování úspěšného projektu Hrajeme spolu za Pardubice již jsou k dispozici. V nabídce jsou tři druhy vstupenek:

  1. Vstupenky do hlediště (cena 120 Kč)
  2. VIP vstupenky na palubovku (cena 500 Kč, vč. cateringu)
  3. Dárkové vouchery (s následnou výměnou za vstupenky)

Děkumeme partnerům projektu

Vstupenky do hlediště enteria arény i VIP vstupenky na palubovku lze zakoupit přes internet na webu bkpardubice.cz (sekce Vstupenky).  Dárkové vouchery je možné zakoupit při domácích zápasech Beksy ve Fan shopu, nebo v kancelářích haly Dukla (ul. V Ráji 311, vždy po předchozí dohodě s paní Olgou Remešovou: olga.remesova@bkpardubice.cz).

Již nyní vás všechny srdečně zveme na Hrajeme spolu za Pardubice VI.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti