Upravit stránku
17. 11. 2015

Hodnocení trenérů


Jindřichohradecký trenér Karel Forejt vyzvedl výkony zkušené dvojice Sanders-Pandula, pardubický kouč Dušan Bohunický vzývá konzistenci výkonů Beksy.

 

Karel Forejt (trenér BK Lions Jindřichův Hradec):

"Gratuluji Dušanovi a Pardubicím k zasloužené výhře. Není lehké se s Pardubicemi měřit a není lehké je bránit, když se rozjedou. Souhlasím s Dušanem, že v první čtvrtině se rozjížděli pomalu. Naše obrana ale ze začátku byla důrazná, ten důraz jsme ale postupem času ztráceli a umožnili jsme soupeři spoustu jednoduchých košů - a to oni nám neumožnili, každý průnik trestali tvrdým faulem nebo čistým zastavením - to jsme nedokázali. Když už jsme se v obraně zkoncentrovali, přišly těžké střely.

"Svou velikost ukázali Pandula a Sanders, který má furt co říct. To nás utápělo: když jsme si mysleli, že se nadechneme, přišly tyto situace. Kluci bojovali, ale i tak je výsledek takový jaký je. Je to pro mě smutný pohled na skóre. Pardubice jsou však jiný level a já jim gratuluji."

Dušan Bohunický (trenér BK JIP Pardubice):

"Do zápasu jsme chtěli vstoupit aktivně, co se týče naší přechodové fáze. To se nám nepovedlo. Často jsme po situacích, kdy jsme dostali koš, zůstali stát a nehráli jsme naši aktivní hru, která nás zdobí. To beru jako minus, jsme schopni hrát mnohem lépe. Náš problém je ve výkyvech: dokážeme excelentně vstoupit do zápasu, někdy nám ale dlouho trvá, než se do tempa dostaneme.

"První poločas nebyl z mého pohledu povedený. Co se týče druhého poločasu, zlepšili jsme obranný výkon, ale i tak jsme měli problém na našem obraném doskoku a to si myslím, že Jindřichův Hradec drželo stále ve hře. Do poslední části jsme vstupovali v pohodě, dokázali jsme hrát jednoduché kombinace a vyrážet do protiútoků, kde se skvěle chytnul Dušan Pandula. Nebylo to na sílu, dostával hodně otevřené pozice. Tam je posun z naší hry.

"Poslední čtvrtina byla velmi dobrá z pohledu obrany a pohlídání si útočného doskoku. Domácí tým neměl ani jeden míč a my kontrolovali zápas. Je důležité, abychom udrželi konsistentní výkon právě proti soupeřům, jako je Jindřichův Hradec, a kteří nás čekají."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti