Upravit stránku
26. 09. 2019

Generálka


Přípravné období rychle spěje k závěru, a tak je před pardubickými basketbalisty poslední přípravné utkání. Za svým soupeřem se vydají na Slovensko, konkrétně do Prievidze.

V původním plánu bylo deset přípravných utkání, ovšem dvě byla zrušena: duel v Chemnitz německým soupeřem kvůli velkému počtu zraněných hráčů, nedávný zápas v Nymburku pak ze stejného důvodu bohužel odvolala Beksa.

Prozatímní přípravná bilance zní tři výhry - čtyři porážky.

Nejpozitivnější byl zřejmě nedávný duel s MKS Dabrowa Górnicza. Do něj jsme poprvé nasadili reprezentačního rozehrávače Tomáše Vyorala (uvedl se 25 body!) a uzdraveného pivota Ondřeje Kohouta, a byť vinou ztravotních problémů absentovali Viktor Půlpán, Ozren Pavlovič a David Škranc, povedl se nám fantastický obrat a díky výtečnému finiši jsme brali cenné vítězství 81:77.

Před nadcházejícím posledním přípravným zápasem v Prievidzi je soupiska téměř kompletní. Viktor Půlpán, Ozren Pavlovič i David Škranc se v tomto týdnu znovu zapojili do tréninkového procesu, tudíž na Slovensku by měl trenérům Scalabronimu a Konvalinkovi scházet pouze Michal Svoboda, laborující se zraněným kotníkem.

Přípravný zápas:

BC Prievidza vs. Beksa 
pátek 27. 9. | 18 hodin

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti