Upravit stránku
21. 07. 2016

Friends fest - přátelský festival plný Ameriky


Na pardubickém Dostihovém závodišti se 13. srpna uskuteční FRIENDS FEST - přátelský festival plný ameriky, jehož generálním partnerem je společnost AUTO IN.

Co je FRIENDS FEST?

Multižánrový zážitkový open-air festival pro všechny z vás, kteří obdivujete americké automobily a motocykly, kteří si čas od času rádi dopřejete poctivé, typicky americké pochutiny jako hamburgery či steaky, zajímáte se o vojenskou historii a techniku, nedáte dopustit na blues, country či rock’n roll v podání českých kapel či milujete svět westernu a indiánů.

Dále si budete moci prožít americký dětský den, vidět vojenské campy a techniku, inspirovat se módními stylovými přehlídkami, pobavit se různými soutěžemi a shlédnout mnoho a mnoho dalšího. Celou akci moderuje Martin Dejdar s Petrem Vackem.

Amerika je obrovská země a to své si v ní může najít každý. Přijďte a prožijte 13. srpna v Pardubicích na dostihovém závodišti příjemný letní den a s sebou si domů odvezte i kousek té „naší“, možná trochu zidealizované a vysněné, ale o to víc inspirující a přitažlivé Ameriky. 

A to vše za skvělou cenu 199 Kč (děti do 15 let zdarma).

Vstupenky můžete zakoupit zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti