Upravit stránku
07. 08. 2022

Foxconn RUN i s Beksou


Trasu tradičního charitativního běhu Foxconn RUN, jenž se koná v rámci Sportovního parku Pardubice, si v letošním roce zaběhnou i tři basketbalisté BK KVIS Pardubice.

Charitativní běh Foxconn RUN se poběží ve středu 10. srpna.

Jde o závod, při kterém nejde o čas, ale především o zážitek a také chuť pomáhat druhým.

V pardubickém parku Na Špici jsou pro běžce připravené hned dvě tratě podle náročnosti – v délce 1 km a 6 km. Není tedy potřeba mít natrénováno, stačí chtít podpořit dobrou věc. A pro koho letos všichni společně poběží? Pro čtyřletou Alžbětku, která se narodila s mikrodelečním syndromem – nově vzniklou genetickou vadou, která způsobuje více vad po těle. Mimo jiné i Pierre Robinův syndrom, který měl za následek rozštěp patra, což si vyžádalo zavedení tracheostomie. Po čtyřech těžkých operacích se však Alžbětka nevzdává a s podporou rodičů bojuje dál.

Pojďme spojit síly a podpořit tuto statečnou holčičku. Celý výtěžek ze startovného poputuje právě na její léčbu a další potřeby, které budou třeba. Pokud se připojíte, potkáte se na startu s trojicí hráčů Beksy: Kamilem Švrdlíkem, Josefem Potočkem a Michalem Svobodou. Charitativní běh Foxconn RUN bude odstartován v 16 hodin.

Startovní balíček, ve kterém najdete mimo jiné i barevné sportovní tričko, stojí 250 Kč. Registraci můžete provést zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti