Upravit stránku
23. 06. 2020

Finále poháru bude!


Důležitá informace! Loňský ročník Alpe Adria Cupu nezůstane bez vítěze! Nedohraná dvouzápasová finálová série bude dohrána před začátkem nového ročníku Kooperativa NBL.

Dva české týmy, Beksa a BK ARMEX Děčín, se probojovaly do finále Alpe Adria Cupu 2019/2020.

K bitvě o celkový triumf nedošlo, neboť v době plánovaného konání finálové série platil v zemi nouzový stav. "Po jednáních se zástupci Děčína i s vedením Alpe Adria Cupu jsme souhlasili s dohráním finálové série. Ze sportovního pohledu je to samozřejmě kompromis k nastalé situaci, nicméně i proto, že k dohrání poháru chyběly pouze dva zápasy a oba finalisté jsou z ČR, jsme rozhodnutí dohrát finále podpořili," uvedl generální manažer Martin Marek.

Pardubický i děčínský klub využijí finálová utkání k poděkování lidem z první linie. "Oba finálové zápasy budou mít charitativní podtext: chceme v nich poděkovat jednotlivým skupinám za jejich boj s koronavirem," doplnil Martin Marek. První duel je na programu v sobotu 5. 9. v Děčíně, odveta se odehraje o tři dny později ve Sportovní hale Dašická.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti