Upravit stránku
01. 03. 2019

Evan Singletary do Beksy


Vedení pardubického klubu zareagovalo na dlouhodobější zdravotní problémy dvou klíčových hráčů z perimetru a přivedlo na měsíční try-out Evana Singletaryho.

Beksa se v několika předchozích zápasech musela obejít bez dvojice zraněných rozehrávačů Richarda Williamse a Donovana Jacksona. Richie vynechal dvě z posledních tří utkání a s velkou pravděpodobností nezasáhne ani do nejbližších zápasů nadstavby, DJ je mimo hru od začátku února a rovněž v jeho případě platí, že pro několik nadcházejících duelů nebude k dispozici. Z tohoto důvodu dochází k prozatím dočasnému doplnění hráčského kádru.

Evan Singletary oblékal v loňské sezoně dres ústecké Slunety. V 39 odehraných zápasech trávil na palubovce průměrně 25,2 minuty a zapisoval 11,1 bodu + 3,1 asistence na zápas. V letošní sezoně působil v uruguayském týmu Hebraica Macabi Montevideo, kde měl téměř totožné průměry 10,7 bodu + 3,8 asistence.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Před rozhodujícími zápasy v nadstavbové části Kooperativa NBL jsme chtěli zareagovat na zdravotní komplikace několika našich hráčů z perimetru, a proto jsme se domluvili s Evanem Singletarym - zatím na měsíčním kontraktu, s možností prodloužení spolupráce ze strany klubu po zbytek letošbí sezony. Z našeho pohledu se jedná o prověřeného hráče na pozici kombo rozehrávače 1/2 a pevně věříme, že pro nás bude přínosem."

Vyjádření hráče Evana Singletaryho:

"Jsem nadšený z příležitosti, že mohu být v Pardubicích. Mým cílem je hrát pro tým a snažit se co nejlépe plnit všechny úkoly, které mi dá trenér. Věřím, že vyhrajeme co nejvíce zápasů a já k tomu pomohu svými dobrými výkony.”

Evan Singletary:

Narozen: 26. 9. 1994 v USA
Výška: 185 cm
Pozice: 1, 2
Číslo dresu: 5

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti