Upravit stránku
16. 03. 2016

Echo derby ve Svitavách


Středeční derby mezi Tury a Beksou (85:92) hodnotili na pozápasové tiskové konferenci domácí trenér Stanislav Petr a hostující trenér Tomáš Bartošek.

Ohlasy z tiskové konference:

Stanislav Petr (trenér BOHEMILK Tuři Svitavy):
"Začátek nám vyšel skvěle, to jsme ani nečekali. Nakoplo nás to a potom se to táhlo celý zápas.
Ve zkratce, rozhodly dvě zásadní věci: útočný doskok hostů, z kterých měli druhé střely a kolikrát nás potrestali v nepravodu chvíli trojkovou střelou, a naše ztráty míče - 24 je strašně velké číslo. S tím nemůžeme pomýšlet na vítězství, to bychom museli být úplně fenomenální střelci a procentuálně dávat všechno. Tyto dvě věci nás srážely, ale z toho pohledu, že oba celky nebyly kompletní, to byl pohledný a napínavý zápas."

Tomáš Bartošek (trenér BK JIP Pardubice):
"Jsme rádi za vítězství, protože v divokém prostředí, ve skvělé atmosféře, v jaké se tady vždycky hraje, je každé vítězství velmi cenné. Oba týmy byly zdravotně rozložené, chybělo jim několik hráčů, což ovlivnilo jejich výkony. Nám se bohužel vůbec nepodařil vstup do zápasu. Rychle jsme prohrávali 2:10 a domácím to dodalo ohromné sebevědomí do útoku, věřili si, cítili šanci na vítězství, a to je drželo vlastně až do konce utkání.
Neměli jsme problém na útočné polovině, 92 bodů je hodně, v útoku jsme se prosazovali, ale bohužel jsme měli velké problémy v obraně. Hlavně Jahmal Jones nás "trhal" svými dravými vniky, kterými buď vytvářel pozice pro své spoluhráče, nebo zakončoval sám. Celkově bych řekl, že zápas se rozhodl na útočné polovině hřiště a my jsme zkrátka dali více bodů."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti