Upravit stránku
05. 05. 2019

Echo: #2 Ozren Pavlovič


Jedním ze dvou nových hráčů, kteří přišli do Pardubic až v rozehrané sezoně, byl pětadvacetiletý chorvatský křídelník Ozren Pavlovič.

Ozi přišel na začátku února místo Dwaynea Benjamina, s nímž klub ukončil kontakt kvůli závažnému porušení životosprávy.

Kooperativa NBL

V dresu Beksy stihl odehrát 19 utkání, přičemž patřil mezi nejvytěžovanější hráče: průměrně trávil na palubovce 15 minut, více času dostávali od trenéra Levella Sanderse pouze Viktor Půlpán s Richardem Williamsem.

Ozren měl vynikající start. Devětkrát za sebou nastřílel dvouciferný počet bodů, jeho průměr v období od 2. února do 20. března činil výtečných 16,8 bodu na zápas. Nejpovedenější utkání odehrál v polovině března, kdy dvakrát po sobě pokořil dvacetibodovou hranici: Děčínu nasázel 27 bodů a poté Brnu 23 (při souhrnné šestkové bilanci 19/20!!!). Ve dvou následujících duelech však neskóroval, v závěrečných deseti zápasech jen dvakrát zapsal dvouciferný počet bodů (12 Ústí i Olomoucku) a v play-off činily jeho průměry 5,5 bodu + 4,5 doskoku.

V doskakování byl ze všech hráčů Beksy nejlepší, když jako jediný překonal průměr šesti doskoků na utkání.

Průměry:

11,1 bodu + 6,2 doskoku + 1,8 asistence, koeficient užitečnosti 10

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti