Upravit stránku
04. 06. 2019

Echo: #12 Ondřej Kohout


Stabilní výkony na obou polovinách hřiště, jak v české NBL, tak v evropských pohárech. Touto vizitkou se v uplynulé sezoně 2018/2019 mohl pyšnit pivot Ondřej Kohout.

Kooperativa NBL

Vynechal jedno jediné utkání - celkem zvládl 39 zápasů.

Ve 23 z nich zaznamenal dvouciferný počet bodů (!), jeho maximem bylo březnových 24 bodů, která nasázel Nymburku.

Kohy odehrál velmi solidně i týmově neúspěšnou čtvrtfinálovou sérii s Olomouckem, v níž si udržel navlas stejné průměry, jakými přispíval v dlouhodobé části: v průměru střílel v play-off 10,8 bodu a přidával 5,3 doskoku. Z celkového pohledu má za sebou svou nejpovedenější sezonu v pardubickém dresu, o čemž svědčí i další čísla: za průměrně odehraných 19,8 minuty na zápas zapisoval užitečnost 11,8, a byl tak jedním z pěti hráčů Beksy, kteří dosáhli v hodnocení užitečnosti na dvouciferné číslo.

Průměry:

10,8 bodu + 5,2 doskoku, koeficient užitečnosti 11,8

FIBA Europe Cup

V základní fázi FIBA Europe Cupu nastoupil k pěti ze šesti zápasů a co se bodů týče, byl nejúspěšnější ze všech českýc hráčů. Top-skórery pardubického týmu byly zahraniční akvizice, nicméně Kohy, jenž trávil na palubovce průměrně necelých 20 minut, jim zdatně sekundoval. Třikrát nastřílel dvouciferný počet bodů, přičemž jeho maximem bylo 14 bodů v duelu s izraelskou Ness Zionou.

Průměry:

8,4 bodu + 4,8 doskoku, efektivita 9,2

Basketball Champions League

Výborně mu vyšel první zápas v Nižném Novgorodu, kde se blýskl stoprocentní střelbou (dvojky 4/4, trestné hody 1/1) a za 18 odehraných minut stihl nasbírat 9 bodů + 6 doskoků! V pardubické odvetě přidal 6 bodů + 6 doskoků.

Průměry:

7,5 bodu + 6 doskoků, efektivita 11,5

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti