Upravit stránku
30. 12. 2017

Dva králové: Dominez a Pepíno!


V dnešním Kooperativa NBL All-Star Game byli hodně vidět i zástupci Beksy. Josef Potoček ovládl soutěž trojkařů a Dominez Burnett novou soutěž 1 na 1!
Errea 3-point Shoot-out

Do finále se prostříleli Josef Potoček a Alexander Madsen z USK Praha, oba díky 16 semifinálovým bodům. Jenže zatímco Madsen finálové kolo příliš nezvládl, Pepíno téměř vyrovnal svůj výkon z prvního kola a 14 bodů mu v pohodě stačilo na triumf - premiérový při jeho premiérové účasti v soutěži elitních trojkařů. "Byl jsem trošku nervózní. Mohlo to být lepší, ale na výhru to stačilo," pousmál se Pepíno při hodnocení svého finálového výkonu pro Českou televizi.

Kooperativa Faktor 1 on 1 Challenge

Dominez Burnett. Jednoznačný král nové soutěže ve hře 1 na 1.

Během tří soubojů nedostal ani jediný koš. Ve čtvrtfinále porazil brněnského Michala Jedovnického 3-0, v semifinále jindřichohradeckého DeAndre Upchurche taktéž 3-0 a ve finále, hraném do čtyř bodů, ostravského Miliče Blagojeviče 4-0! Jak hodnotil novou soutěž? "Pocházím z ulice, byl jsem zvyklý často hrávat 1 na 1, takže pro mě to nebylo nic nového. Za vítězství jsem ale velmi rád, mám skvělý pocit," podotkl Dominez.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti