Upravit stránku
02. 11. 2017

Dušanovo mlsání


Druhým hráčem, který sestavil svou vlastní směs ořechů a sušeného ovoce, je Dušan Pandula - je nazvaná Dušanovo mlsání.

Tak jako se Dušan Pandula prezentuje při zápasech pestrou hrou po celém hřišti, stejně přistoupil i k výběru ořechů a ovoce do své směsi. Základem jsou lískové ořechy ve trojí polevě - karamelové, čokoládové a jugurtové -, které doplnil zajímavou kombinací sladkých mandlí v jemné polevě z bílé čokolády a kávy, i čistou chutí mandlí nepražených.

Nezapomněl ani na ovoce v podobě ananasových kostek a sušených banánových plátků. Chuť celé směsi podtrhnul kešu ořechy a doslova vyšperkoval černým rybízem. V této směsi si opravdu každý najde "to své mlsání".

Dušanovo mlsání (i první směs Viktora Půlpána - Pulpyho dobrotu) můžete zakoupit ve Fan shopu Beksy již v sobotu 4. listopadu, v průběhu utkání s ČEZ Basketball Nymburk. Cena každé směsi činí 45 Kč, přičemž 10 Kč z každé prodané směsi bude poukázáno na projekt klubu Sportovní hry s basketbalem, který je určen dětem z pardubických mateřských škol.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti