Upravit stránku
07. 06. 2018

Dušan Pandula končí v Bekse


Čtyři sezony oblékal Dušan Pandula červenobílý dres BK JIP Pardubice. Nyní se pardubická mise třiatřicetiletého slovenského křídelníka uzavírá.

Dušan Pandula přišel do Pardubic v roce 2014. Hned ve své premiérové sezoně zapisoval v NBL průměrně téměř 17 bodů, 5 doskoků a 3 asistence na zápas. Získal i významné individuální ocenění: při vyhlašování nejlepších hráčů sezony 2014/2015 byl zvolen MVP Kooperativa NBL! V průběhu uplynulých čtyř sezon nastoupil ve třech soutěžích - v NBL, Českém poháru a ve FIBA Europe Cupu - celkem k 179 zápasům, v nichž skóroval 2291 bodů!

"Rád bych poděkoval Bekse za uplynulé 4 roky, které jsem strávil v Pardubicích. Musím ocenit profesionalitu a zároveň lidský přístup celé organizace. Také bych chtěl velmi poděkovat všem fanouškům Beksy za jejich podporu," uvedl Dušan Pandula. "Do budoucna přeji Bekse mnoho sportovních úspěchů a hlavně vytouženou finálovou účast," doplnil křídelník, jenž v červenci oslaví 34. narozeniny.

Dušan v dresu Beksy:
  • Kooperativa NBL: 159 zápasů, 2091 bodů
  • Český pohár: 12 zápasů, 146 bodů
  • FIBA Europe Cup: 8 zápasů, 54 bodů
Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Již před začátkem uplynulé sezony jsme měli s Dušanem interní dohodu, že to bude jeho poslední sezona v našem dresu. I když Dušan hodně chtěl, musel respektovat svoje tělo a letošní sezonu absolvoval v individuálním tréninkovém módu. O to víc si ceníme jeho úsilí, nasazení a výkonů nejen v této poslední sezoně, ale v celém čtyřletém období, které u nás strávil. Dušanovi moc děkujeme za vše, co pro Beksu udělal a z celého srdce mu přejeme hodně štěstí na další cestě."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti