Upravit stránku
17. 07. 2017

Dominez Burnett pokračuje!


Skvělá zpráva. Elitní střelec Beksy z minulé sezony, čtyřiadvacetiletý americký shooting guard Dominez Burnett, bude i v nové sezoně působit v BK JIP Pardubice! 

Dominez odehrál v Evropě svoji první sezonu a v ní patřil mezi opěrné pilíře pardubického týmu jak na domácí, tak evropské scéně. V dlouhodobé části Kooperativa NBL ovládl žebříček střelců s výtečným průměrem 18,5 bodu na zápas, byl také pátým nejlepším skórerem FIBA Europe Cupu s průměrem 18,7 bodu!

Dominez v minulém ročníku Kooperativa NBL

Střelba za 2 body: 57,7%
Sřelba za 3 body: 32,7%
Střelba trestných hodů: 73,8%

Dominez v minulém ročníku FIBA Europe Cupu

Střelba za 2 body: 58,6%
Střelba za 3 body: 30,2%
Střelba trestných hodů: 68,5% 

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Dominez hned ve své nováčkovské sezoně ukázal veliký potenciál a stal se důležitým piliřem naší hry nejen v zápasech Kooperativa NBL, ale i FIBA Europe Cupu. Proto byl pochopitelně naší prioritou na seznamu hráčů na pozici koncového rozehrávače i pro další sezonu. Věříme, že se znalostí prostředí a další prací s našimi trenéry se v dresu Beksy bude dále zlepšovat. Důležitá byla i vlastní Dominezova motivace uspět s týmem v příští sezoně a pokusit se poprat o vyšší umístění. Nová smlouva řeší i jeho případný odchod za výkupné, přičemž se domníváme, že se podařilo vyjednat výhodné podmínky pro klub, abychom případně dokázali adekvátně zareagovat."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti