Upravit stránku
18. 01. 2022

Domácí zápasy: aktuálně


Pardubičtí basketbalisté jsou sice do poloviny tohoto týdne v karanténě, ovšem do konce ledna je čekají ještě dvě utkání - po jednom v Kooperativa NBL a Alpe Adria Cupu.

Už víme, že v rámci osmého ročníku projektu Hrajeme spolu za Pardubice vyzveme BC Geosan Kolín. Hrát se bude v sobotu 22. ledna v enteria areně, samotnému utkání bude předcházet koncert Komorní filharmonie Pardubice s dirigentem Janem Kučerou a sólistou Štefanem Margitou. Akce začne úvodním koncertem v 16:30, začátek basketbalového zápasu je plánován na 18:30 (může se posunout, v závislosti na času ukončení koncertu).

Duel s Kolínem je dohrávkou 22. kola základní části Kooperativa NBL. Původně se měl odehrát v soupeřově hale, nicméně po dohodě obou klubů došlo ke změně pořadatelství, s tím, že oba vzájemné zápasy v nadstavbové části NBL(skupina A1) se odehrají v Kolíně. Děkujeme kolínskému klubu za vstřícnost.

Poslední utkání Beksy v základní fázi Alpe Adria Cupu v chorvatském Šibeniku se dohrávat nebude, neboť nebylo možné jeho náhradní termín zkoordinovat se začátkem čtvrtfinálových sérií (duel byl kontumován ve prospěch domácího týmu). Naším nejbližším zápasem tak bude první čtvrtfinále proti slovinskému KK Nutrispoint Ilirija: hrát se bude ve středu 26. ledna ve Sportovní hale. Dašická

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti