Upravit stránku
14. 02. 2019

Dokázali jsme reagovat


Utkání 2. kola nadstavby mezi Beksou a Opavou (80:74) hodnotili trenéři Levell Sanders s Petrem Czudkem a hráči Radek Nečas s Václavem Bujnochem.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"Samozřejmě jsem rád, že jsme před reprezentační přestávkou vyhráli. Oběma týmům chyběli klíčoví hráči, což je na druhou stranu příležitost pro ostatní, kteří jindy tolik nehrají, aby si odehráli cenné minuty. Dlouho jsme vedli, ale nakonec opět rozhodovala až poslední čtvrtina. Opava měla hodně útočných doskoků a po nich skórovala, ale my jsme dokázali reagovat. Vyzvedl bych výkon Viktora Půlpána, který zklidnil hru, sám také trefil velkou trojku z rohu hřiště, která nám hodně pomohla."

Radek Nečas (hráč domácích):
"Zápas můžeme hodnotit pozitivně, protože jsme vyhráli, i když to bylo upracované vítězství. Měli jsme dobré úseky, kdy jsme to rozeběhli, půjčovali jsme si míč, měli jsme útočné doskoky. Díky tomu jsme si udělali dvouciferný náskok, ale v druhém poločase to od nás bylo statické. Hodně jsme sázeli na střelbu za 3 body, která nám nešla, takže soupeř se k nám přiblížil. Bylo důležité, že jsme to znovu natáhli a vítězství udrželi, i když to bylo hodně na hraně."

Petr Czudek (trenér hostů):
"První čtvrtina byla z obou stran velmi útočná, byly tam velmi pohledné akce. Bohužel, v druhé čtvrtce soupeř výborně bránil a my jsme nenašli klíč. Myslím, že druhá čtvrtina rozhodla o rázu zápasu. Domácí se dostali do 17bodového náskoku, který jsme sice ve druhé půlce snížili, ale potom už nám chyběla chytrost a síla, abychom obrat dokonali. Soupeř vyhrál zaslouženě, hlavně díky Půlpánovi a Pavlovičovi."

Václav Bujnoch (hráč hostů):
"Řekl bych, že to byl z obou stran nemastný neslaný výkon, dost ospalý, ale z naší strany to bohužel bylo horší než od Pardubic. Myslím si, že náš výkon neodpovídal tomu, jak bychom měli hrát a porvat se o vítězství. O výsledku rozhodlo to, že Pardubice chtěly o něco víc vyhrát. My jsme dělali hloupá rozhodnutí, udělali jsme hodně chyb."

BeksaTV: Rozhovor s Pulpym

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti