Upravit stránku
07. 09. 2015

Dnes na Dukle


Po pátečním vítězství v Pezinku nad Interem Bratislava čeká Beksu druhý přípravný zápas - první v domácím prostředí. Znovu narazíme na slovenského soupeře, tentokrát na Iskru Svit.

PŘÍPRAVA:
BK JIP Pardubice vs. Iskra Svit

(pondělí 7. 9. v 17 hodin, hala Dukla)

V premiérovém přípravném duelu trenér Dušan Bohunický postrádal tři očekávané opory: Lukáše Kotase, Ondřeje Kohouta a Radka Nečase. Přesto jeho tým předvedl velice kvalitní výkon, na útočné polovině hřiště se prezentoval výbornou souhrou a svého soupeře přestřílel i díky jedenácti úspěšným trojkám poměrem 101:93!

Více o tomto utkání čtěte zde: Výhra. A stovka!
Videoohlasy si můžete přehrát v BeksaTV: Kouč, Kamil a David

Sestava pro dnešní zápas bude bohatší o jednoho muže. Kapitán Lukáš Kotas, kterému se v pátek ráno narodila dcera Elenka, se na nedělním podvečerním tréninku opět připojil ke svým spoluhráčům a dnes bude připraven nastoupit.

Vchod pro diváky bude otevřen v 16:30, jednotné vstupné činí 40 Kč.

Permanentky v prodeji

Před utkáním a o přestávce mezi 1. a 2. poločasem si budete moci zakoupit permanentní vstupenku na sezonu 2015/2016. Cena základní permanentky BASIC činí 1500 Kč, balíček MOJE PARTA (4 ks permanentek za cenu 3 ks) vyjde na 4500 Kč a permanentka SENIOR (nad 65 let) stojí 500 Kč.

V případě zakoupení permanentní vstupenky získáte mnoho zajímavých benefitů: Věrnostní Beksa-kartu, Premium balíček BeksaTV, Benefit card McDonald´s, samolepku Beksa60, dárek z Fan shopu a volné vstupenky na výroční projekty klubu.

Více o prodeji permanentních vstupenek a o benefitech se dočtete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti